Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Van egyáltalán esély egy...

Van egyáltalán esély egy viszonylag olcsó albérletet találni egy 1 éves babával?

Figyelt kérdés
Úgy néz ki, hogy nemsokára egyedül kell neveljem a gyermekem. Nekem kell elköltöznöm. Gyeden vagyok, az 60 ezer, + egyedülálló családi 14 ezer. Gyerektartás nem tudom mennyi lesz, ha a párom 100at kap kézhez, minimum 25 ezer. Tehát kb 100 ezer forintom lenne egy hónapra. Egyáltalán meg lehet így élni?
2013. aug. 13. 12:33
 1/6 anonim ***** válasza:
nehezen de meg, szeritem menj vissza dolgozni az fontosabb hogy ne nyomorgjatok és inkább legyen bölcsiben minthogy otthon vagy vele de nyomorogtok és te kikészülsz a bizonytalanság miatt hogy lesz-e miből fizetni ezt azt.
2013. aug. 13. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ha dolgozok 72 ezret keresek, amiből elmegy annyi a bölcsire, hogy rosszabbul jövök ki, mint ha nem dolgoznék. :(
2013. aug. 13. 12:41
 3/6 anonim ***** válasza:
Kis garon lakásokat nézz, és a 74.000-rel számolj, ne a 100-al. Mindig a legrosszabb esetet nézd, sajnos ilyen világban élünk. Ha ebből indulsz ki nagyon szűkös a kereted, amint van lehetőséged el kell hogy menj dolgozni. Szüleidre nem számithatsz? Vagy anyósékra? Mert ha megoldott hogy vigyázzanak a gyerekre akkor előbb tudnál visszamenni dolgozni. Sajnálom hogy ilyen helyzetbe kerültél, sok szerencsét kivánok neked!
2013. aug. 13. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Azért számoltam 100-al mert a családit és gyerektartást biztosan megkapom, bár ez is csak azon múlik, hogy a politikusok milyen kedvükben vannak. A szüleim anyagilag nem, de annyiban tényleg tudnának segíteni, hogy amíg én dolgozom, ők vigyáznak rá, ezzel kikerülve a bölcsit. Talán külföldre kéne mennem, igazából mindig is ez volt a vágyam, csak nem tudom most mi a helyzet odakinn. :)
2013. aug. 13. 12:48
 5/6 anonim ***** válasza:

Igen találhatsz. Egy gyerekre nettó 100 ezres fizetésből maximum 20 ezret ítélnek meg.

Külföldi munkára meg úgy érdemes menni ha van hova venni. Csak úgy nekiindulni egy gyerekkelveszélyes. Főleg, hogy az apa engedélye is kell a költözéshez.

2013. aug. 13. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Apa mindenbe beleegyezne. Van kinn ismeretségem, majd körbekérdezek. Köszönöm a válaszokat.
2013. aug. 13. 12:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!