Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Van itt még anyuka rajtam...

Van itt még anyuka rajtam kívül aki nem szereti a Brendon bababoltot?

Figyelt kérdés
Bunkó eladók, drága termékek, mindig az a méret nincs amekkora épp a fiam, ha visszaviszek valamit nem tetszik nekik sorolhatnám...

2013. aug. 14. 19:01
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
67%
Minek mész be akkor?
2013. aug. 14. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
72%

Ne járj oda.

Van három gyermekem, de eddig összesen egyszer voltam Brendonban.

2013. aug. 14. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
74%

Én többször voltam a Brendonban. Sajna ritkán tudok vásárolni, mert nekem drága. De 1-2 dolgot már vettünk ott. Baromi értelmes, korrekt az eladó, kedvesek figyelmesek. Szépen csacsogtak a gyerekemmel is.

Én nem tapasztaltam ahhoz hasonlót, amiről te beszélsz.

2013. aug. 14. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
88%
Kicsit drágállom, de velünk kedvesek voltak, amikor bementünk nézelődni. Nem vettünk semmit, megmaradtunk álmodozás szinten, és a ruhák többségét is vaterán vettem meg, csak azt vettem újonnan, amit fontosnak ítéltem, de azt is netről, akciós helyekről.
2013. aug. 14. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
71%
Nem egy Brendon bolt van. Ahova mi járunk ott épp csak a fenekünket nem nyalják ki. Még amikor visszaviszünk valamit akkor is nagyon segítőkészek. Ha nincs megfelelő méret, szín, stb. azonnal átkérik, lerendelik, pár napon belül ott van és még akkor sem kötelező megvenni. Az áraik teljesen átlagosak. A termékek jó minőségűek.
2013. aug. 14. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
70%
Nekem is jók a tapasztalataim. Amikor jön tőlük az e-mail, átnézem, hogy van-e valami, ami tetszik és jó áron van, egyébként nem nagyon járok be, mivel nem esik útba. Az eladók kedvesek, segítőkészek.
2013. aug. 14. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Kétszer voltam eddig, de többet nem megyek.
2013. aug. 14. 19:55
 8/18 anonim ***** válasza:
Szerintem nem minden drága,jó a ruhák nem olcsóak de a többi dolog szinte ugyanannyi,mint máshol,remek akciók vannak,nekünk még az eladó is kedves volt,ha nem tetszik ne járj oda.
2013. aug. 14. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

Netről rendelek! Brendomba van egy ajándék kártyánk 5000ft-os, gondolom abból csak levegőt vehetünk ott.



[link] - itt vásároltam meg sok mindent, valóban olcsók és rendesek!


34hkm

2013. aug. 14. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
68%

Kedves 9-es! Nem ártana meggyőződni a dolgokról, nemcsak úgy gondolni. Nézd csak a drága Brendon és a te olcsó netes boltod árait:


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


Nem válogattam szándékosan olyan termékeket, ami a Brendonban olcsóbb. Belinkeltem az első 3 olyan terméket, amit találtam és mindkét boltban kapható. Azért az 5000 Ft-ért vegyél valami szépet a babádnak, ne levegőt.

2013. aug. 14. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!