Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Milyen célokra használtok...

Milyen célokra használtok textilpelenkát?

Figyelt kérdés
2013. aug. 15. 14:17
 1/5 anonim ***** válasza:
Büfiztetéshez a vállra, szoptatáshoz a kicsi pofija mellé, hogy a kifolyt tejet felfogja, babakocsiban, kiságyban a feje alá, a védőnőnél, orvosnál, rokonoknál amikor tisztába teszem, akkor a kicsi alá rakom.
2013. aug. 15. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

elsősorban pelenkázni. büfihez, babakocsiba gyerek alá, napellenzőnek a kupolára, fürdőkádba gyerek alá, h. ne csúszkáljon a műanyagon, a gyerek kedvenc játéka, imádja tépkedni, pelenkázón is mindig van, ha baleset történne ne a nyaka alá folyjon.

60 db biztos van használatban, meg vagy 20-30 db elfekvőben. nagyon szeretem, mindenre jó anyag, főzhető, így könnyen tisztán lehet tartani.

2013. aug. 15. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
pelenkázáskor feje alatt van egy, régebben a kiságyban is volt a feje alatt, védőnőhöz, dokihoz is szoktuk vinni, és etetéskor használjuk. Vettünk kb. 15-öt, de a fele sincs használatban.
2013. aug. 15. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Büfiztetni, a feje alá, babakocsiban, orvosnál, nagy forróságban betakarni, pelenkázón, idegen helyen aláteríteni, kiskádban alátenni.

Később etetésnél az ölébe terítettem.

Most már nagyobb, de kerti pancsolás után azzal szoktam gyorsan megtörölni. Ha lázas, könnyű vele törölgetni, forróságban szintén.

Ha kifőztem a cumisüvegeket, cumikat, mindig textilpelusra tettem száradni.

Már 2,5 éves a fiam, de kb. öt darab még mindig forgalomban van nálunk.

Szerintem a textilpelenka az egyik olyan babás dolog, ami a legpraktikusabb.

2013. aug. 15. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
én pelenkázásra is használtam az előbb felsoroltak mellett
2013. aug. 16. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!