Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Furdoszoba felujitasa 3 eves...

Furdoszoba felujitasa 3 eves es fel eves gyermek mellett?

Figyelt kérdés

Nem tudom eldonteni, hogy uj kad legyen termeszetesen a regi mellett vagy oruljek annak, hogy kad kikerul, hatalmas furdoszobam lesz es egyedi keszitesu zuhanykabin benne.


Szerintem nincs olyan gyermek, aki nem szeret pancsolni. Viszont az egyedi tervezesu zuhanykabin aljaba lehet annyi vizet tolteni, mintha kadban pancsolnanak. Mi sosem toltjuk tele a kadat, max csipoig er.


Szerintetek mi lenne jobb megoldas?


2013. aug. 15. 14:58
 1/5 anonim ***** válasza:
A kérdésedben benne a válasz.Szerinted a kabin úgyhogy az :)
2013. aug. 15. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
18 hónapos lányom imád zuhanyozni. Ha a tietekbe ennyi víz belefér, az még jobb. Legyen zuhany.
2013. aug. 15. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nálunk mindenki zuhanyzik, még a 16 hónaposunk is. Nagy ritkán fürdenek csak a kádban. Én simán meneszteném a kádat, én csak pakolok bele általában.
2013. aug. 15. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
én a zuhany meleltt szavaznék,főleg ha lehet az aljába vizet engedni.nekünk is zuhany van,már az volt,mielőtt megszületett a fiúnk.kiskorában kádban fürdött,most pedig zuhanyzik,vagy kéri,hogy tegyem be a lavórt,és abban pancsol
2013. aug. 16. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Fél a zuhanytól a lányom, de olyan fülkével én is bevállalnám amit ti terveztek.
2013. aug. 16. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!