Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Minden nap kiviszitek levegőzn...

Minden nap kiviszitek levegőzni a babátokat?

Figyelt kérdés
2013. jan. 23. 16:35
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem vittem minden nap. Ma már nem baba, 3,5 éves, de most is vannak napok, mikor nem megyünk ki. Ma sem voltunk, igaz éppen lázas beteg, ezért nem vittem.
2013. jan. 23. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

2 napos kora óta minden nap :-)

na jó ha zuhogott egész nap akkor nem :-)

de sem a hideg sem a meleg nem akadályozz

hidegben fel öltöztetem nyáron nem inkább reggel és este vittem le


ja mind a 3 gyereknél így volt minimum napi 1 óra levegőzés

2013. jan. 23. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

bocsi ha lázas akkor természetesen nem vinném

de nem szokásuk betegnek lenni szerencsére :-)

2013. jan. 23. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Én is igyekszem minden nap kivinni de persze volt már rá példa hogy nem értünk ki, volt hogy idő miatt volt hogy másért.
2013. jan. 23. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Én nagyon szeretek vele kint lenni, de nem mindig sikerül. Ha rossz az idő (esik valami, nagy köd van, vagy nagyon fúj a szél), akkor nem megyünk ki. Mostanában sajnos átlagban kb minden második nap sikerül csak kimenni, én nagyon sajnálom mert nekem is hiányzik a séta, várom már a tavaszt hogy jobb legyen.
2013. jan. 23. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Esőben, hóban, nagy szélben természetesen nem viszem le, max. az erkélyre (zárt) egy rövid időre.
2013. jan. 23. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Sajnos mi sem jutunk ki minden nap,pedig szeretnék,de mostanában olyan rossz idő van,vagy sok a tennivalóm.
2013. jan. 23. 17:04
 8/10 anonim ***** válasza:
Minden nap ha csak nem esik egész nap vagy nincs minusz húsz. A kocsiba séta közben alszik këtszer másfél órát, valószínû hogy ezért nem beteg,jó az étvâgya és a kedve.
2013. jan. 23. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

2 hónapos,már egy ideje minden nap kimegyünk.Van egy 2 évesem is és nem tudom megtenni, hogy bent vagyok vele egész nap.Csak akkor nem megyünk ki ha esik.

Első fiam októberi,azon a télen ritkán jártam ki vele,vagyis nem minden nap.

2013. jan. 23. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
1 éves a kisfiam és igen mindennap kimegyünk sétálni kivéve ha esik az eső,akkor csak a teraszra de levegőre mindenképpen mert megőrül ha nem megyünk.
2013. jan. 23. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!