Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Köhögő, de nem lázas babát...

Köhögő, de nem lázas babát kivisztek levegőzni?

Figyelt kérdés
Hurutosan köhög a 22 hónapos fiam, de egyébként semmi más baja nincs. Imád kint lenni a levegőn, délelőtt és délután is szoktunk kimenni, viszont most nem tudom, hogy kimehetek-e vele. Természetesen ha erős szél fújna, vagy köd, eső lenne, akkor nem vinném ki. Ráadásul úgy veszem észre, hogy a friss levegőn sokkal kevesebbet köhög, mint idebent.
2013. jan. 29. 07:30
 1/3 anonim ***** válasza:
Ne vond meg tőle a levegőzést, az kell neki.
2013. jan. 29. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
De ugye nem ártok vele? Arra emlékszem, hogy amikor kiskorában a húgom sokszor köhögött és be is fulladt, akkor anyukámat kiállította vele a teraszra az orvos, hogy kell a friss levegő. Ebből gondoltam, hogy nem lenne baj, ha kivinném. De azért bizonytalan vagyok.
2013. jan. 29. 07:33
 3/3 anonim ***** válasza:

Bizony minden léguti betegségnek a gyógymódja a friss levegö.

Majd meglátod kint nem fog köhögni, mennyivel jobb lesz neki.

Ne enged neki futkározni ha lehet babakocsiba tedd és jól ölzötesd fel. de friss levegö mindenképpen kell.

2013. jan. 29. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!