Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyukák, szerintetek mi a...

Anyukák, szerintetek mi a legidegesítőbb, legpocsékabb mese?

Figyelt kérdés

Amitől már fogod a fejed, mikor meghallod pl. a főcímdalt..:)

Sok agyszüleményt készül mese gyanánt..:)



2013. aug. 16. 12:56
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
100%

Hát nekem a KAC-KAC KÓCOK-tól felforr az agyvizem..:D

Őszintén, ekkora mesének nevezett b.romságot már rég láttam. Szerencsére a kislányomnak (6) nem tetszik, a pici meg nem tévézik..:)

2013. aug. 16. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
21%
szinte az összes mesecsatornán zaljó rémség, kivéve M2
2013. aug. 16. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
100%

A Nickelodeonon fut az Olive, a strucc...

A falnak megyek tőle.

2013. aug. 16. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
72%
Még nem vagyok anyuka, de őszintén... az összes mai modern mese irritál. Szerintem borzalmasak, kész felüdülés, amikor az ember "régivel" találkozik nagy ritkán. Imádtam a Frakkot, a Kukori és kotkodát, A nagy ho-ho-ho-horgászt, Pom-pom meséit, aztán jöttek a Teletabik, na attól már a falnak mentem, és a mostaniak se jobbak.
2013. aug. 16. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 Trollcika ***** válasza:
30%

mindkét válaszolóhoz csatlakozom. régen még normális mesék voltak, ezek a maiak, amiket annak neveznek, borzalom.

ez a kackacfos meg egyenesen hányadék.

2013. aug. 16. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
100%
MINIMENTOK rosszul vagyok màr a föcimdalàtol is,de a fiam szerette:)
2013. aug. 16. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
21%

Bogyó és babóca. Nem elég, hogy borzalmas rajzok, a mesélő nő hangja… jesszusom. :)


Bár nincs tévénk, így nem sok mai mesét látok, simán el tudom képzelni, hogy van még jó pár bicskanyitogató.

Gyerekként nekem a Varjúdombi mesék volt az, amitől a hideg rázott, féltem tőle, és nem is értettem. Megnéztem felnőttként is, és nem lett jobb. :)

2013. aug. 16. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
100%
Elmó világa. Utáltam, annyira bugyuta, hogy az már fáj, de a fiam meg szerette, szóval 1:0 Elmónak... :D Aztán szerencsére kikerült a kedvencek közül. Amit még végtelenül irritálónak találok, az a spongyabob, de szerencsére azt csak nagyon ritkán nézi.
2013. aug. 16. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
100%
Nálam a legidegesítőbb a Dóra a felfedező.Kiráz tőle a hideg is :) Szerencsére a lányom sem szereti :)
2013. aug. 16. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
A címét nem is tudom, de egy kék polip van benne, akinek hot-dog kutyája van, akit virslinek hívnak. De a mostani mesék zöme elborzaszt, mert sok annyira gagyi még rajztechnikában is, hogy egy 5.-es különbet rajzol, a történetekről nem is beszélve. Ha tehetem, laptopon nézetek a 3 éves lányommal meséket: igazi régi disney micki-egér, donald kacsa meséket, kockásfülű nyúl, lolka és bolka stb. Ezeket még én is szívesen újra nézem vele :)
2013. aug. 16. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!