Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Kemény csőrös vagy szívószál...

Kemény csőrös vagy szívószál szerű itatópohár létezik csepegésmentesben?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Kisfiam most puha csőrősből iszik, teljesen rendben van, imádja, csak szokott a szívórészével játszani és ahogy nyomkodja folyik belőle. Vagy ledobja és akkor megnyomódik aztán akkor is folyik.

Ezért gondoltam kemény csőrősre, akkor nem nyomódna.Néztem az ikeásat, de az szerintem nem csöpögésmentes.

Jelenleg Dm sajátmárkást használunk, ami amúgy Nuby, aminek nincs semmi bigyója belül, ezt nehéz leírni, de csak csőre van nincs mindenféle extra műanyag alkatrész, így talán ezt a fajtát könnyebb tisztítani. Szóval van ilyesmi kemény csőrősbe is?

A másik a szívószál szerű, mert a kubus üvegből is szeret inni pár napja, ezért gondoltam arra, ha az is van mindenféle extra tartozék nélkül, ami csak a mosogatást, tisztántartást nehezíti meg, akkor vennék egy olyat is.

Vélemény? Tapasztalat?


2013. aug. 18. 21:25
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia! En most vettem egy kemény csoros mamm itato poharat nem csöpög és én altalanossagban a mamm minden termékével elégedett vagyok! Milyen idős a kisfiad? Mert ha elég nagy hozzá vehetsz neki kulacsot is! Konnyu nyitni illetve zarni tisztítani sem nehezebb mint egy cumisuveget vagy itató poharat!:-)
2013. aug. 18. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekunk ilyen van. Kemény a csőre és nem csöpög egyáltalán.Szelepes, de könnyen tisztíthato. Ez a szelep egy műanyag és egy szilikon részből áll és komolyan mondom, hogy gyerekjáték összerakni. Nekunk már nagyon sok féle itatopoharunk volt.(Mam-bol két fajta,Disney, Nuby,egy másik fajta Tomme tippee, Baby, bruin) Eddig az összes csöpögött csak ez nem. Kemény csőrűt nem fogsz találni csöpögés mentesben csak olyat amiben van szelep. Ezt én szívből ajánlom.:)
2013. aug. 18. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ja és itt a link:

[link]

2013. aug. 18. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

köszönöm.

kisfiam 14 hónapos.

próbáltam már pohárból is itatni, de az még várat magára :)


Megnézem majt azt a tommee fajtát

2013. aug. 20. 11:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!