Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » 1 és 5 éves gyerekeimnek...

1 és 5 éves gyerekeimnek keresek ajakápolót a hideg időkre. Ajánlanál vmilyen jót, ami nincs telenyomva kemikáliákkal?

Figyelt kérdés
2013. aug. 19. 22:29
 1/8 anonim ***** válasza:
Aloe-terméket próbáld ki.
2013. aug. 19. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 krisztivan ***** válasza:
Gyógyszertári fürdetőkenőcsöt iratok fel a dokival.Még én is azt használom a száraz bőrömre,mert jobb nincs.Két naponta elég bekenni a szánkat vele:-))
2013. aug. 19. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
a gyógyszertári ajakápoló a legjobb!
2013. aug. 19. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
nekem nem volt ilyen otthon és én az 5 éves gyereknek és a kistesónak 1 éves! :) is libazsírt kentem vékonyan, mikor volt télen az a nagyon hideg és kimentem velük .. tettszett nekik és már maguktól kenték egy idő után, sőt ! így a zsíros kenyér is jobban izlett szerintem nekik :) persze ha van valami jó fajta gyógyszertári - amit itt az előzők írtak akkor azt érdemes kipróbálni
2013. aug. 19. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Gyógyszertári vagy Aloe lips vagy Eucerin
2013. aug. 19. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Weleda vagy Mustela
2013. aug. 20. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Dm-bòl Alverde, vagy Müllerből Dr Organic :-)
2013. aug. 20. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Shea vaj
2013. aug. 20. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!