Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Bennmaradt egy Nem felszívódó...

Bennmaradt egy Nem felszívódó varrat a hüvelybemenetnél,2 hete szültem, fájdalomcsillapítót vennék be a varratszedéshez, de milyet ami jó erős?

Figyelt kérdés
Múltkor nagyon fájt a varratszedés és ez is érzékeny helyen van.
2013. aug. 20. 15:40
 1/8 anonim ***** válasza:
54%
Gondolom szoptatsz. Így semmilyet. Nem hiszem hogy ne lehetne kibírni azt a pillanatnyi fájdalmat.
2013. aug. 20. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Algopirin és panadol, mást szerintem nem nagyon lehet szedni a szoptatás alatt!
2013. aug. 20. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 salvadorina ***** válasza:
Teljesen feleslegesen veszed be, ahhoz helyi érzéstelenítés kellene, hogy ne fájjon.
2013. aug. 20. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Hogy létezik hogy fajt? Meg s lehetett érezni, amikor nekem vettek ki....
2013. aug. 20. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Lidokain spray. Mielőtt bemennél, befújod, és nem érzel semmit, a tejbe nem jut be. Viszont csííííípppp, ha olyan helyre megy.
2013. aug. 20. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
nekem a 4. napon szedték ki szülés után ,képzelheted milyen érzékeny volt még ,ráadásul a varrás úgy megviselt, h. teljes pánikban voltam a varratszedés miatt. ki lehetett bírni! szúúszááá ;)
2013. aug. 20. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Egy varratszedéshez nem kell semmit bevenni, azért az nem akkora fájdalom, hogy ne lehessen kibírni.

Ha a szülést kibírtad, akkor ezt is túl fogod élni :)

2013. aug. 21. 03:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Egy varratszedéshez nem kell semmit bevenni, azért az nem akkora fájdalom, hogy ne lehessen kibírni, és csak rövid ideig tart.

Ha a szülést kibírtad, akkor ezt is túl fogod élni :)

Ha szoptatsz akkor amúgy sem kellene semmi erőset bevenned, a Panadol meg Algopyrin és társai nem ilyen helyi jellegű fájdalmakat csillapít, hanem egy enyhébb fejfájást pl. szóval ezekkel nem sokra mész.

2013. aug. 21. 03:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!