Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mi volt a "Gyerekvállalás,...

Mi volt a "Gyerekvállalás, nevelés" kategóriában feltett valamilyen kérdésedre adott legértelmetlenebb, vagy leggonoszabb válasz, vagy rossz tanács, stb?

Figyelt kérdés
Csak úgy dióhéjban, nem kell belinkelni, csak ha szeretnétek...
2013. aug. 20. 18:18
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem minden kérdésben a trolkodás.
2013. aug. 20. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Konkrétumot kérdeznék. Amit írtál, az tény, de én nem azt kérdeztem, hogy volt-e ilyen, vagy nem...és nem a trollkodásra gondolok, hanem az olyan válaszokra, amik "elvileg" a kérdésre válaszolnak.
2013. aug. 20. 18:32
 3/6 anonim ***** válasza:

Most is van egy kérdés, (Anyukák, mit dolgoztok, jó a fizetésetek?- vagy valami ilyen, hasonló) amire már nem is válaszolok, leírtam a helyet, a foglalkozásomat és hogy mennyit keresek, így csak 30%-ban volt hasznos a válaszom. Nem tudom, mi volt ebben az értelmetlen, stb..

Ma félreolvastam egy GYES-GYED kérdést, és kevésbé hasznos választ adtam, de javítottam utána. Rossz tanácsot még nem adtam, de lehet, hogy ami nekem rossz, az másnak jó, itt egy a pontozgatásról szól a történet, és nem arról, hogy ki milyen választ adott :) Majd nézd meg, így a pontozgatást holnap reggelre :)

2013. aug. 20. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
legutóbb, amikor válaszoltam..na. :)
2013. aug. 20. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
81%

Volt egyik nap vmi olyasmi kérdés, hogy korlátoznák-e a gyerekvállalást a pénz függvényében. Na, ott hogy egyesek miket válaszoltak... :O

Pl szerintem az nagyon durva, h vki olyat írt, hogy ha nincs mindkét félnek biztos állása, saját lakása, 300 e-s fizetése, akkor ő nem engedné. Ezen kívül is volt pár igencsak khm...érdekes hozzászólás. Az egészből kb az jött ki, h aki vidéken dolgozik havi 100-ért, annak ne lehessen gyereke.

Ez most így ami konkrétan eszembe jutott. De vannak meredek dolgok, meg b.unkó beszólások szép számmal, csak olvasgatni kell.

2013. aug. 20. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Igen, ebben teljesen igazatok van.

De én azt kérdeztem, hogy a ti saját, általatok feltett, tehát számotokra fontos kérdésre mi volt olyan durva, vagy nagyon rossz válasz. Szóval nem olyan, amire ti válaszoltatok, hanem amire választ szerettetek volna kapni.

Most megnéztem, nem írtam el a kérdést, csak biztos átsiklott a figyelmetek a megfogalmazáson..."kérdéSEDre adott"-így írtam. Oda kellett volna írnom, hogy "saját", de már mindegy.:)


Szóval volt olyan, ami bántott, vagy esetleg rosszul sült el a tanács, amit kaptál?

2013. aug. 21. 00:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!