Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Milyen vitamint/kiegészítést...

Milyen vitamint/kiegészítést javasolt az orvosotok a terhesség idejére? Kinek mi jött be?

Figyelt kérdés

Írjanak akik most várják a babájukat és azok is akik már szültek.

Hugimnak elevitet+folsavat.


2009. okt. 29. 13:53
 1/8 anonim ***** válasza:
Én folsavat szedtem, mikor már terveztük a babát, és utána is ezt folytattam, plusz gravidát. De mivel a terhesviatminoktól folyton rosszul voltam áttértem a Hipp Natale kismamavitaminra és ezzel nem volt semmi gond.
2009. okt. 29. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

én pregnaivtet szedtem, neten találtam egy tesztet és ott az volt a győztes.

De nem szedtem végig.

A folsav az egyik legfontosabb.

2009. okt. 29. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Első kettő gyereknél Maternát, harmadik babámnál Gravidát, mást nem.
2009. okt. 29. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Femibion + calcium + c vitamin
2009. okt. 29. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Elsőnél és másodiknál is Elevitet. Nekem bevált :-)
2009. okt. 29. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Elsőnél semmit. Másodiknál pedig Femibiont. Nagyon bejött, de ez is csak az első 16 hétben szedtem. Jelenleg Magne B6 és Calcium még a kiegészítés. Néha ha eszembe jut egy kis C vitamin is.
2009. okt. 29. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Várandósság előtt elkezdtem a Hipp natal-t inni, és azóta is folyamatosan(26 hetes), a vérképem nagyon jó, nem vagyok fáradékony, nincs székrekedés. Időnként amikor keményedik a pocakom iszok magnézium pezsgőtablettát és tegnap kezdtem calciumot + d vitamin rágótablettát enni.
2009. okt. 29. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
16hetes koromig szedtem az Elevitet,majd Hipp-Natalt ittam.Folsavat már szedtem mikor még nem voltam terhes,az orvos javaslatára,és szedtem kb.20hetes koromig.Néha ettem c vitamint,legtöbbször CETEBE-t.A végén ittam Vas pezsgőtabletát.
2009. okt. 29. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!