Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mei tai, hordozókendő vagy...

Mei tai, hordozókendő vagy kenguru? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Nem tudom melyiket válasszam! Most van egy chicco kengurunk, de azt nemsokára kinőjük. Viszont nézegette, hogy mit vegyek utána, nekem a mei tai tetszik, de mégis bizonytalan vagyok, de a hauck kenguru sem rossz azt is lehet háton hordani! Segítsetek!
2009. okt. 30. 09:59
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk Jane kengurunk volt, imádtam. Puha, mégis masszív, jól tartja a babát és nagyon kényelmes az anyukának is. Én alapjában hátfájós vagyok (gerincferdülésem van), de ebben szinte meg sem éreztem a baba súlyát, nagyon jó elosztása van.
2009. okt. 30. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Én nagyobb gyereknek kengurut vennék már inkább.
2009. okt. 30. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

szia,

én manduca-t használok nagyon szeretjük. a 7kilós csöppséget meg sem érzem benne :) nagyon kényelmes!

2009. okt. 30. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekem mei tai van és most tanuljuk használni. Kötözgetni kell, de többféle póz (életkorral változik a kényelmes) elérhető vele. Házi készítőtől rendeltem, szuper minőség.
2009. okt. 30. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Nos, még annyira nem nagy ez a baba, 2 hónapos, de már 6 kg és felöltöztetve még éppen belefér a kenguruba. Utolsó válaszoló, meg vagy elégedve a mei tai-al? Jól tartja a babát?
2009. okt. 30. 17:11
 6/8 A kérdező kommentje:
A manduca-t is megnéztem az interneten, az is tök jó. Hasonló a mei tai működéséhez, csak csattos és más az anyaga?
2009. okt. 30. 17:20
 7/8 anonim ***** válasza:
Ma elég sokat volt benne -2 napja van meg- és tetszik neki. Jól tartja. Mindig csomóra kösd és kicsit "bele kell rázni a babát". Enyém még nem ül (4.5 hónapos, 7 kg), így a háta mögött, nem a feneke alatt kötöm. Furcsa, hogy nem kell fogni. Terpeszben van a lába és az is jót tesz a csípőjének. (utolsó)
2009. okt. 30. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
a manduca-nak biopamut az anyaga,a mei tai-t nem tudom milyen anyagú,de igen nagyon hasonló amúgy csak szerintem a csatolni könnyebb ha útközben vagy és valahol ki kell szedni-vissza tenni a gyereket.nekem azért ez a szimpibb mert nem lóg le a földre mint a mei tai hosszú megkötős része. és a kislányom is imádja rágcsálni :) szóval az anyaga biztos "finom" is :))
2009. okt. 31. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!