Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Melyik a praktikusabb: a...

Melyik a praktikusabb: a testvérkocsi, a testvérfellépő vagy hordozókendő? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
A nagyfiam másfél éves lesz amikor a Kicsi születik. :-)))
2011. febr. 23. 14:05
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem gyerekfüggő. Nálunk nagyon futkosós volt a lányom, amikor a hugi született, ezért ő fellépőt kapott. Nálunk bevált. Császár után nekem nem lett volna kényelmes hordozóban cipelni. 19 hónaposan ő 12 kiló volt :D
2011. febr. 23. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
14 hónap van a két (már meglévő) gyermekem között. Itt a tesófellépővel oldottuk meg a kérdést. Nagy lányom már egy évesen önállóan ment, nyugodt, szófogadó gyerek volt. A testvérfellépő egy nagyon jó találmány, mi kihasználtuk, igaz kb. 4-5 hónap alatt meg is unta a gyerek. Most 18 hónap lesz a középső és a jövevény között, nem veszünk testvérfellépőt (a másikat eladtuk már sajnos), mert attól tarunk abból csak vita lenne, hogy ki használja. Tesókocsi pedig egyrészt nagyon drága, másrészt már most sem engedi magát betenni a kocsiba, mi lenne 2 hónap múlva. Nagy távokat úgy sem megyek 3 gyerekkel egyedül, valahogy megoldjuk.
2011. febr. 23. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

másfél évesen az enyém már nem használt babakocsit, eszméletlen távolságokat legyalogolt - így nálunk nem volt egyik alternatíva sem! a kicsi megörökölte a babakocsit, de mellette hordozókendőt is használtunk, mikor melyik volt praktikusabb!

ha nem télen születik a kistesó, hanem tavasz-nyáron, akkor én mindenképp a fellépőt próbálnám ki első körben - merthogy a nagy inkább szerintem már mozogna (akár kismotorral is), a babakocsiból gyakrabban kéredzkedne ki, akkor meg felesleges a nagy méretű tesókocsi - DE ez már tényleg gyerekfüggő!

2011. febr. 23. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

22 hónap különbség, testvérbabakocsiztunk.

Nekünk erre volt szükségünk, a nagy még nem jött rendesen mellettem, a testvérfellépőről leugrált volna. Így tudtunk normálisan közlekedni, és nagyon szerettem, jó kis kocsink van. (Eladósorba került, ha esetleg érdekel valakit.)

2011. febr. 23. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!