Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hordozókendő? Vélemények?...

Hordozókendő? Vélemények? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
6 hetes a babám, és gondolkodom rajta hogy venni kellene.Elég nyűgös, hasfájós.Van olyan napja hogy nem nagyon akar aludni egymaga, ilyenkor nagyon jó lenne.Van aki használja és jó? Meddig lehet kényelmesen használni, hány kilós babát lehet benne hordozni?Mi most 5.20-ak vagyunk.Lehet vele tényleg házimunkát is csinálni?
2009. okt. 14. 15:58
 1/3 anonim ***** válasza:
A babák általában szeretik, de van két hátulütője: függőlegesen terheli nagyon a gerincet és ha rászokik, akkor majd le sem tudod tenni. Egyik ismerősöm nem tudta beletenni a babáját utána a babakocsiba, így 10 kilósan is még mindig cipeli, pedig már rég a homokozóban kellene játszani vagy a babkocsiből nézelődni.
2009. okt. 14. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én babazsákot használok, mert egyszerűbb, nem kell megkötni és kisebb is. Nagyon praktikus. Nekünk nagyon bejött. A kicsit is tudom benne vinni, aki már több mint 10 kiló és a középsőt is, aki 14 kg kb., persze őt kevesebb ideig. Nézd meg, hátha neked is megtettszik:

[link]

2009. okt. 14. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, megnéztem, hát majd még gondolkodom hogy melyik legyen.
2009. okt. 14. 16:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!