Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Névválasztás! A kisfiú Alexand...

Névválasztás! A kisfiú Alexander, a kislány Alexandra. Mi a véleményetek ezekről a nevekről?

Figyelt kérdés
Már van egy Alexandra lányunk , a kisfiú majd eztán születik meg. Mi a véleményetek ezekről a nevekről?

2013. aug. 24. 08:54
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
én nem adnék ugyanolyan hangzású nevet, akár Alexander, Alexandra, akár Krisztián, Krisztina, akár Gábor, Gabriella, akár Erik, Erika. akkor se, ha tetszik mindkettő. túlságosan hasonlít. még nálunk is mindig zavar volt, én Anita vagyok, tesóm Attila. sose tudtuk, kinek szólnak,Ani, Ati volt.
2013. szept. 2. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim válasza:
én is Alexandra vagyok...Alexander az szlovák név egyébként,magyarul Sándor..nemhiszem h gyerekemnek adnék sanyi nevet :D
2013. szept. 9. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Mit szólnál a Gábor, Gabriella, Gábriel trióhoz? :)
2013. szept. 9. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
utolsó: attól függ , hogy becézzik , mert ha hasonlóan akkor az nem jó.
2013. szept. 10. 09:53
 15/15 anonim ***** válasza:
Barátnőm gyerekei Viki és Vili, nekem tetszik együtt:)
2013. szept. 10. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!