Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Zakkant vagyok, hogy zavar a...

Zakkant vagyok, hogy zavar a füst?

Figyelt kérdés

Már írtam itt egyszer, de most megint időszerű lett a téma, de nem a tél miatt.

Társasházban lakunk. Hogy ha a szomszéd házban befűtenek, zárt ajtón és ablakon át is jön a kémény füstje a lakásunkba be. Hömpölyög a füst, lehet látni és érezni a szagát. Volt, hogy a babaruhákat újra kellett mossam. Volt, hogy a fél éves babánkkal el kellett menjek inkább sétálni.

Senki nem érti a környezetemben, hogy ez miért zavar engem.


2013. aug. 24. 16:29
 1/5 A kérdező kommentje:
Azért írtam a gyerkőcös topikba, mert kisgyerekeink vannak...magam lennék, másképp lenne talán ez is.
2013. aug. 24. 16:29
 2/5 anonim ***** válasza:

Naná, hogy zavarna!


Utána kell nézetni szakemberrel hogy honnan jön a füst és megszüntetni.

2013. aug. 24. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Naná, hogy zavaró a füst... engem is zavar, főként ha éppen tele van a három szárítókötelem, a szomszédomnak biztosan akkor jut eszébe nyers faágat, gazt égetni...


Volt, hogy olyan füstöt csinált, hogy még a lakásunk is tele lett, mert a kamraablak nyitva maradt, mi pedig nem voltunk itthon...

2013. aug. 24. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

uhhh...:((


nálunk a lakásban van a szárító, így kellett újra mossam, mert kormos füst jött be és hát büdös is lett

2013. aug. 24. 17:24
 5/5 anonim ***** válasza:
Tolerancia anyuka, tolerancia. Kicsit nevetséges, hogy ilyenen problémázol. Te valószínűleg mással zavarod a szomszédot, erre gondoltál már?
2013. aug. 25. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!