Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mégis hogy lehet hogy egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mégis hogy lehet hogy egy lányt zavar, ha valaki dohányzik? Még sose hallottam lánytól ilyet.

Figyelt kérdés

Azt mondták azért szokjak le a cigiről, mert a lányok nem szeretik a dohányzó férfiakat, meg büdősek is, meg minden...

De ez hogy lehetséges? Még sose hallottam lánytól olyat, hogy "Te dohányzol? Fúúúj!" Sőt inkább srácoktól hallottam olyat, hogy az Ő barátnőjük ne dohányozzon már!

De nőktől! Kb minden 2. lány akit ismerek cigizik, vagy a barátnőik cigiznek...


Csak nem zavarhatja őket annyira...



2013. jún. 27. 22:44
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Engem is zavar, ha bárki mellettem gyújt rá. Emberfüggő nem nemfüggő.

L

2013. jún. 27. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
52%

-.-


[link]

2013. jún. 27. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Hát....én lány vagyok és utálom ha valaki dohányzik. Fúj. Pláne ha mellettem teszi azt és van annyira pofátlan, hogy le se szarja hogy én majd megfulladok a kib*szott füsttől.
2013. jún. 27. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem éppen kellemes dolog egy olyan emberrel csókolózni, akinek bűzlik a szája a bagótól.
2013. jún. 27. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
engem nem kifejezetten zavar. se a szaga, sőt.. kiskoromban azért szerettem apukám párnájával aludni..:) meg maga a tény sem zavar hogy cigizik, leszrom.
2013. jún. 27. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
83%

Elég undorító dolognak tartom a dohányzást mind nők, mind férfiak részéről. Már csak azért is, mert ki szeretné kinyalni a hamutálat?? Nem beszélve arról, hogy az utcán is folyamatosan a cigifüstöt szívom és majd aztán én leszek beteg a passzív dohányzás miatt és nem azok, akik szívják a cigit! Ha lehetne, betiltanám a használatát! Meg úgy alapból meg van fordulva az emberek gondolkodása. Mert nem ott dohányoznak, ahol lehet, hanem még ott is, ahol tilos és még ők vannak felháborodva! Szóval gusztustalan és kiábrándító az egész.


A párom, mikor rágyújt valaki mellette, főleg, ha nő az illető, megjegyzi, hogy: Úgy szép a sz.ar, ha füstöl! :)

2013. jún. 27. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Nem utálom a cigiző embereket^^ csak azt hogy cigiznek^-^
2013. jún. 27. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
ez marhaság.. a pasim is cigizik, és SOHA nem érzem rajta..
2013. jún. 27. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

nem mindegy milyen cigit szívsz, de amúgy észre lehet venni

nem szólok, de annyira nem vonz, a családban senki nem dohányzik, N

2013. jún. 27. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
83%
Megfigyeltétek már, hogy a dohányzással kapcsolatos témákhoz mindig hozzászól egy, a 6-oshoz hasonló gyökér? Még a gagyi, unalmas hamutálas szöveget is nyomatja...
2013. jún. 27. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!