Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Gyerekszületés után hogy...

Gyerekszületés után hogy alakultak a baráti kapcsolataitok?

Figyelt kérdés

3 jó barátnőm van. Amióta megvan a gyerekem, egészen megváltozott a viszonyunk, szinte elmaradtunk egymás mellől. Kettőnek nincs gyereke, egynek pedig az enyémnél jóval idősebbek.


Nem vesztem össze egyikőjükkel sem, csak hát, mindenkinek más a fontos, mást csinálunk, másfelé tart az életünk. Lettek új barátaitok, esetleg óvodástárs szülei, vagy egyéb? Második babámat várom, úgyhogy még jó darabig nem változik a helyzet, azt hiszem. :)


2013. aug. 24. 18:59
 1/4 anonim ***** válasza:
üdv a való világban.
2013. aug. 24. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hát nálunk is ez a helyzet. Telefonon tartjuk a kapcsolatot, már többel is megbeszéltük, hogy jó lenne találkozni, ez mindig szóba jön ha beszélünk, de sajnos ez a nyár is eltelt úgy, hogy nem találkoztunk megint személyesen. Úgy vettem észre mindenkinek fontosabb a kis családi élete.
2013. aug. 24. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy a gyerektelen barátnőidnek rossz azt látni, hogy babázol, rossz szembesülniük vele, hogy nekik még nincs, így inkább nem mennek.

De az is lehet az ok, hogy így nem tudtok olyan jól beszélgetni, hogy ott a gyerek is.

2013. aug. 24. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Akinek nincs gyereke, az általában nehezen viseli a gyerekek nyüzsgését, ill. A róluk való beszélgetés is unalmas lehet nekik. Ez normális, ez van. Majd ha lesz gyerekuk, akkor változnak.

Én is így voltam, nem érdekeltek a gyerekek, de amióta nekem is vannak, azóta jobban elvagyok a gyerekes barátnőimmel. Ebben semmi fura nincs, el kell fogadni. Attól a barátnők nem rosszak, csak más az életük.

2013. aug. 24. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!