Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Kamaszok! Milyenek a kapcsolat...

Kamaszok! Milyenek a kapcsolataitok a közeli családtagokkal?

Figyelt kérdés

Anya,apa testvér(ekkel).

Hány évesek a szüleid és a testvéreid??

Kort és nemet is!


2011. márc. 12. 22:59
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Én 18 éves vagyok, édesanyámmal (44) nagyon jó a kapcsolatom. Amióta különélek...

"Édesapám" (44) nem kíváncsi rám, tehát nem tartjuk a kapcsolatot.

Van egy 13 éves húgom, vele is jóban vagyok. De ha nagyobb lesz, még jobb lesz a kapcsolatunk. Legalábbis én szeretném.

2011. márc. 12. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Átlagosnak mondanám a kapcsolatainkat mindenkivel. Vannak nézeteltérések mint mindenhol de megvagyunk :) apa-48 anya-42 tesóm-19 én-18F
2011. márc. 12. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

elvagyunk, nagyon is jól.

apa[45] - remekül elröhögünk a röhögnivalókon és segítjük egymást, ahol tudjuk.

anya[41] - mivel ő az egyetlen a családban, aki tud vívni, ezért rengeteget vagyunk együtt és sokat gyakorlunk.

tesó[17] - ő az én jobbkezem. ha éppen nem vagyok otthon ő intézi a dolgaimat.

nagypapi[69] mivel naponta közel 16 órát alszik, ezért nem tudunk gyakran beszélni, de néha elvisz minket horgászni és, ha rájön a beszélhetnék, akkor alkalmam lesz meghallgatni kb. századszorra, hogy kábé 40 évvel ezelőtt hogyan működtek a repülők. de azért nagyon szeretnivaló.

2011. márc. 13. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon jó:)

anya(43)-szertejük egymást,megbeszéljük a "lányos(:P)dolgokat.:D

apa(42)-sajnos messze dolgozik de amikor ha haza jön akkor mindig elmegyünk hármasban valahová.:)

lánytesóm(26)-elköltöztünk....kis koromban jó volt vele a kapcsolatom..de most szinte nem is beszélünk..

fiútesóm(22)-őt is "otthagytuk" de vele sokkal többet beszélek még ha MSN is de akkor is beszélünk:)Kiskoromban jóban voltunk nagyon,aztán 7-10 éves koromig nem annyira,de úgy érzem ahogy én is növök úgy lesz jobb a kapcsolatunk:)

Jah egyébként tesóimmal csak féltestvérek vagyunk de ugyanúgy szeretjük egymást:)

12/L

2011. márc. 13. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Egész jó :)

Anyu(36):sokat,szoktunk beszélgetni,néha kicsit mérges ha felidegesitem de mindig ki békülünk :)

Apu(42):vele is jó a kapcsolatom..

Fiutestvér(17):Őt nem tul sokat látom,mert kollégiumba lakik,de mikor itthon van egész jól elvagyunk :)

2011. márc. 13. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
56%

sz@r

anyám 43 minden vacakért bevágja a hisztit és ráadásul értelmetlen f@szságai vannak, és elvár tőlem ojan dolgokat amiket nemhogy az ő korában de még 100 éve sem mondták hogy bezzeg az én időmben

apám 48 yo a kapcsolatunk sokat röhögünk a sok álatságon, köncertekre járunk, együtt járunk úőszni

hugom 8 utálom, már a könyökömön jön ki a háná montána és még mindfig ojan hogy ha ránéznek elkezd bőgni, egyszerűen elviselhetetlen, és azt hiszhi magáról hogy ő az anyám-.-"

13/f

2011. márc. 13. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Anyu(38): Ő teljesen más világ, mint én, nem nagyon értékeli az én dolgaimat, tehát nem a legjobb, de nem is rossz:)

Apu(39): Mint anyu, talán kicsit jobb, mert elég gyerekes:D

Nagymama(62): Nagyon sokat beszélgetünk, megtoldja a zsebpénzem, mindig süt, igazi nagymama.

Nagypapa(66): Az egész falu zsémbes vénembernek tartja és az is, kivéve engem és ez nagyon jól esik, én vagyok a "kiskedvence".

Unokatesó(fiú, 11, nálunk lakik)

2011. márc. 13. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

10:27-es vagyok: Ja és az unokatesóval is jól elvagyok, aranyos, hogy szerelmes a legjobb barátnőmbe:)

13L

2011. márc. 13. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

anyuval(37)nagyon jó a kapcsolatom.fiatalos,megértő.nagyon szeretem.:)

apával mindig összeveszünk apróságokon de alapvetően vele is nagyon jó a kapcsolatom.:)

tesóm nincsen.:)

2011. márc. 13. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Apu (52) - nagyon jó vele a kapcsolatom, ahhoz képest, hogy ilyen "öreg" nagyon gyerekes, és mindent [tényleg mindent] megenged nekem. Tipikus apuci kicsi lánya vagyok, akiért az apja mindent megtenne.

Anyu (50) - ő kicsit szigorúbb, mindennap veszekszek vele, kettőnk kapcsolata között már látszik, hogy ő másvilág, mint én. A nőies dolgokat vele szoktam megbeszélni, bár ritkán szoktunk beszélgetni. Őt is nagyon szeretem. :)

Tesóm nincs, unokatesókról, nagyszülőkről nem írok, mert csak a szülőket és a tesókat kérdezted.


14/L

2011. márc. 13. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!