Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Másfél éves gyerkőcöt ha...

Másfél éves gyerkőcöt ha télen sport babakocsival viszek, adjak hozzá bundás lábzsákot?

Figyelt kérdés
Mert nekünk nincs ilyen. Milyenek vannak? Olyan, ami minden kocsihoz jó? Hol érdemes venni, ha vegyek és mire figyeljek a választásnál, hogy milyen legyen?
2009. okt. 30. 14:50
 1/4 anonim ***** válasza:

Tök feleslegesn, nem ujszülött már...

Lányom már rég nem is ült a babakocsiban, biciklizünk vagy gyalog megyünk...

Ha nagyon hideg van, adj rá overált, tehetsz rá takarót, és sima nem bundás lábzsákot is akár..

2009. okt. 30. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi.Másfél órás útra csak nem mehetek vele biciklivel. Másfél óra helyett odaérnénk egy fél nap alatt se.
2009. okt. 30. 19:59
 3/4 anonim ***** válasza:
Igaza van az előttem válaszolónak,nem kell lábzsák.Adj rá orkános nadrágot meg be is takarhatod és ez elég.Mi is 1,5-évesek vagyunk ritkán használunk már babakocsit,én mindig kint vagyok vele 1,5-2-órát és ezt be is szeretném tartani ha hidegebb is lesz.
2009. okt. 31. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Oksi, köszi, kipróbálom így, ahogy tanácsoljátok!

A másfél óra alatt nálunk sajna nem a napi sétára gondoltam, hanem ha menni kell valamit intézni, ami sajnos mostanában mindennapos. Másfél óra oda, másfél vissza. :((

De remélem, nem lesz ez mindig így :)))))

2009. okt. 31. 13:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!