Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Bébiszitterkedést szeretnék...

Bébiszitterkedést szeretnék újra vállalni Budapesten. Az a problémám, hogy nehezen találok olyan családot, akik csak gyermekfelügyeletet kérnek. Mit tudnék csinálni?

Figyelt kérdés

Én megértem és tudom is ,hogy a gyermek/ek után rendet és tisztaságot kell hagyni, de az, hogy még főzzek és mossak is közben, az úgy irreleváns! Nem lehet így kivitelezni a gyermekvigyázást, hogy közben "háztartási robotnak" néz a szülő. Egyre több ilyen család van akik, így gondolkoznak.

Tavaly egy 1,5 éves kislányra vigyáztam és az anyukával jó összhangban osztottuk el a teendőket, volt hogy én teregettem ki, de addig ő figyelte a picit. Imádtam ott lenni, csak úgy repült az idő!

Most meg 1 hónapja 2 családdal is megismerkedtem, akik 200%-osan jól ki is használt........

Lehet hogy az a gond velem, hogy nehezen mondok "NEM"-et és szeretnék megfelelni, vagy hogyan változtassak a hozzáállásomon, hogy ne érezzem jogosan magam rabszolgának?



2013. aug. 27. 17:45
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát szerintem az elején kell tisztázni, hogy mi a feladatod, és szerződésben rögzíteni a feladatokat és a pénzt, amennyit kapsz érte.
2013. aug. 27. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Szerződés nem volt egyik családnál sem. Na, majd ez után odafigyelek erre is. Köszönöm a választ!
2013. aug. 27. 18:39
 3/4 A kérdező kommentje:
Jelenleg vállalok gyermekfelügyeletet, még nem találtam meg a megfelelő családot.
2013. aug. 27. 19:11
 4/4 anonim válasza:
Szerintem az, hogy kit mennyire lehet kihasználni, csak is az adott személyen múlik. Szögezd le, hogy mi az, amit vállalsz, mi az, amit nem. Amúgy annyira nem kivitelezhetetlen ám ez a főzés, takarítás és gyerekfelügyelet, minden anya ezt csinálja, sőt még dolgozni is kényszerül mellette, sajnos ez ilyen.
2013. szept. 28. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!