Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Fogyókúrázó anyukák, ti...

Fogyókúrázó anyukák, ti hogyan fogytok mászkálós babátok mellett?

Figyelt kérdés

10 hónapos a fiam, de annyi energiám elmegy rá,hogy nincs erőm tornázni. Enni viszont eszek, és lenne még kb 10 kiló amitől januárig meg kéne szabadulnom,mert akkor tervezzük a következő babprojektet, de erre a súlyomra nem szeretnék újra teherbeeseni.Van ötletetek,hogy lehetne elérni pár hónap alatt a kitűzött súlyt?Próbálom az étkezést visszafogni,de mivel rohangálok a kisfiam után,így az én energiám is elmegy,kell a pótlás...

A flabelosról hallottam, van itt a városban több helyen is,szerintetek az hatásos lenne, ha mondjuk egy picit odafigyelek az étkezésre(mondjuk 6 után nem eszek)?


2013. aug. 27. 20:52
 1/1 anonim ***** válasza:
Van egy 3 éves lányom és egy 16 hónapos kisfiam.6 hónapos volt a fiam, mikor elkezdtem a "fogyókúrát", mert addig szoptattam.Először azzal kezdtem, hogy minden ételadagot a felére csökkentettem,napi 5-6-szor eszek, soha nem hagyom ki a reggelit,elhagytam az édességet(vagy csak nagyon ritkán)a kávémba cukor helyett édesítőt teszek, zöld teát kezdtem inni minden nap egy csészével, persze azt is cukor nélkül, este a vacsora nálunk 6-7 körül van és azután már nem eszek, csak sima csapvizet iszok(nagyon-nagyon ritkán iszok cukros üdítőt), rengeteg uborkát ettem.Heti 6-szor tornázok, szerencsés vagyok mert a gyerkőcök este 8-kor már alszanak, így 9 körül le is tudom a tornát.A netről szedtem le egy edzéstervet ami nagyon bevált.10 hónappal ezelőtt 69 kg voltam a 160 cm-hez és most 60 kg vagyok tehát 10 hónap alatt 9 kg-t fogytam ezekkel a technikákkal.Az a fontos, hogy kitartó legyél, az étkezésre nagyon fontos, hogy odafigyelj, sokat számít, nálam az édesség tesz be mindig amikor kicsit visszaesek. Végül is én szinte minden eszek csak mindenből mértékkel, ezt is kipróbálhatnád.Próbáld ki, hogy este tornázol mikor alszik vagy napközben is ha alszik. Az én tornám 20-30 percet vesz igénybe és látod mégis milyen sokat számít.Csak a lényeg, hogy rendszeresen tornázz ne und meg 2-3 nap múlva.Nagyképűen hangozhat de én büszke vagyok magamra, hogy ilyen kitartó voltam, sokkal jobban érzem magam a bőrömbe és úgy látom a férjemnek is jobban tetszem így .... :)
2013. aug. 27. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!