Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Nektek is összevissza jön meg...

Nektek is összevissza jön meg a vérzésetek?

Figyelt kérdés

9,5 hónapos a kisfiam szoptatom még,de már mást is eszik.

a vérzésem össze vissza jön meg,hol 28 napra, hol 25 hol 33,hol 35,..

utoljára július 26 án jött meg 33 napra.

viszont most még sehol se!

a férjemmel védekezünk,de már ma tesztet is csináltam mert már izgultam hogy talán mégis terhes maradtam..

de elvileg negatív de már annyira beparáztam hogy odaképzelem a másik csíkot is.

nagyon fájt a hasam augusztus 15-én úgy éreztem akkor volt peteérésem..

na mindegy végül is az a kérdésem hogy nektek hogy jön meg? nektek is össze vissza?

mikor fog beállni rendesen? ha befejeztem a szoptatást?

biztos nem vagyok terhes mert nincsenek tüneteim.


tiszta ideg vagyok !



2013. aug. 28. 14:44
 1/1 anonim ***** válasza:

Az én kislányom most szintén 9,5 hónapos. Fél éves koráig csak szopizott, de nekem mensesem sem volt amíg szoptattam.

Egy melltályog műtét miatt kellett abbahagynom a szoptatást. De mint kiderült a szoptatás utolsó napjaiban volt egy peteérésem menses nélkül és terhes is lettem. :)

Azt tudom tanácsolni hogy valami alacsony hormontartalmú fogamzásgátlót írass fel a dokiddal, hogy az beállítsa a vérzést. Hátha segít.

2013. aug. 28. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!