Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Spirált használók szokott...

Spirált használók szokott lenni pecsételő vérzésetek?

Figyelt kérdés
Lassan egy éve van spirálom, soha semmi gond nem volt vele.Most három napja van pecsételő barnás folyásom, vagy kis vérezgetés.Nagyon enyhe de nem tudom mitől.Nektek volt már ilyen?Lehet hogy elmozdult?Most félek hogy nem elég biztonságos.
2011. nov. 15. 22:17
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem csak fél éve van /goldlily/, de eddig minden hónapban volt ilyen vérezgetésem a peteérés környékén. He elmozdul, azt a férjed megérzi, mert bök aktus közben. De megnézetheted uh-val a nőgyógyászaton. Amúgy nagyon kicsi rá az esély, hogy elmozduljon. Egyébként melyik spirálod van? A Mirena vagy a Goldlily?
2011. nov. 15. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nem akarok én senkit ijesztgetni, de nem biztos, hogy érzi a párod, ha elmozdul. Egyrészt ha hosszabbra hagyták a jelzőfonalat akkor peteérés környékén egyébként is érezheti egy picit, másrészt a barátnőmnek a hátsó méhfalba ágyazódott be (szóval nem kicsit mozdult el) és a férje egyáltalán nem érezte.

Mivel ajánlatos félévente ellenőriztetni, ezért én elmennék a dokihoz. Addig is megnyugtatásképpen: nekem durván kéthavonta volt ilyen pecsételő vérzésem. Nem mozdult el egyáltalán.

2011. nov. 16. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

nekem már nincs 2 éve, T-Gold Lilly volt nekem is.


Sűrűn megjött a menzeszem: 21 napos volt a ciklusom, és majd 2 hétig menzeszeltem, eleinte és a végén barnás volt.

Pár hónap után meguntam és kiszedettem. A doki azt mondta, kicsit be volt gyulladva a méhem - gondolom ezért barnáztam...

2011. nov. 16. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!