Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Kesik a menstruaciom, de...

Kesik a menstruaciom, de aktus kozben nem volt 'problema', a teszt pedig negativ. Mitol lehet ez?

Figyelt kérdés

Menstruaciom kozott 19 nap szokott lenni altalaban, de volt, hogy kesett is, olyankor altalaban 21. Mostmar a 22-ik napban vagyok. Nagyon felek, mert nincs meg itt az ido a terhessegre. Stresszes vagyok mostanaba, mert sok minden kozbejott, vajon emiatt lehet?

Egyebkent pont a menstruacis ciklusom elott voltam amikor egyutt voltam utoljara a baratommal (aug. 1-en) . Azota nem voltunk egyutt.

Ugye nincs okom az aggodalomra??

Melleim picit fajnak, de gorcseim egyaltalan nincsenek.


2013. aug. 28. 19:57
 1/5 A kérdező kommentje:
Egyebkent a tesztet a reggel csinaltam meg, elso vizeletbol, tehat a 22.ik napon azota, hogy egyuttvoltunk.
2013. aug. 28. 19:59
 2/5 anonim ***** válasza:
ennyi idővel később már ki kellene mutassa, ez nem terhesség, valami hormonális zavar
2013. aug. 28. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Koszonom valaszod, remelem igazad van!
2013. aug. 28. 20:48
 4/5 anonim ***** válasza:
Életed során ha csak párszor késik, még nem kell aggódni. Velem is előfordult már. Viszont ha már 1-2 hét csúszásról van szó, akkor érdemes felkeresni a nőgyógyászod.
2013. aug. 28. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Tudom...csak egyebkent is egy aggodo szenely vagyok ugyhogy mar igyis miota kesik nem alszom :(
2013. aug. 29. 08:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!