Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Aktus után 2 héttel valóban...

Aktus után 2 héttel valóban kimutatja egy jó minőségű teszt a terhességet?

Figyelt kérdés
2013. jún. 18. 21:39
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Nagy eséllyel igen. Bár ha biztosra akarsz menni akkor várd meg a mensit. Mármint amikor megkellene neki jönni...
2013. jún. 18. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
igen
2013. jún. 18. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Ha az aktus ovulációkor volt pont akkor elképzelhető, hogy van teszt ami már kimutatja pl. X-epil 2 db-os (legolcsóbb)
2013. jún. 18. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Az aktus :-) 11-én volt, az ovum pedig tegnap. Tegnap is voltunk együtt. Akkor kb 2 hét múlva megpróbálhatok tesztelni? Van értelme szerintetek? Türelmetlen vagyok, de feleslegesen nem akarok tesztelni. :-)
2013. jún. 18. 21:46
 5/13 anonim ***** válasza:
Hát nem sok esély van rá, hogy ebből baba lesz. A spermák nem megtermékenyítőképesek 7 napig (sajnos). :(
2013. jún. 18. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
ovu után 2 héttel van értelme ha nem jön meg addigra. De nem árt megvárni hogy késsen.
2013. jún. 18. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Szerintem van. Ha jól olvastam tegnap is voltatok együtt. Akkor meg minden esély megvan egy babára:-)
2013. jún. 18. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Ötös,mért ne lenne esélye?:)Tegnap volt az ovuja,és voltak is együtt...Szóval minden esélye meg van rá,hogy 2 hét múlva a teszt + legyen!!:)

Előbb nem nagyon érdemes tesztelni,kb 2 hét kell,hogy eljusson,beágyazódjon,és a teszt tudja mutatni a hcg-t.Várd ki,mert előtte csak téves - lehet,ami miatt elszomorodsz.Sok sikert:)!

2013. jún. 18. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
hát én nekem pl 6.napja késik és semmit nem mutat a teszt és sokan mások is vannak így,barátnőmnek meg már menszi előtt 3nappal kimutatta....változó ez a dolog :/
2013. jún. 18. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
ha jól értelmezem több mint 5 nap eltelt az aktus és a peteérés közt? Nem hinném hogy így teherbe lehet esni.
2013. jún. 18. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!