Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Nálatok nem volt visszatartóer...

Nálatok nem volt visszatartóerő a gyerekvállalásban, az hogy meghíztok és csúnyább lesz a bőrötök?

Figyelt kérdés
Egyszóval nem lesztek már annyira kívánatosak, mint előtte.
2013. aug. 31. 17:10
1 2
 11/19 gabszem ***** válasza:
nekem eszembe se jutott. de nem is híztam meg és a bőröm is szép maradt. én jobban féltem a rosszullétektől, hànyingertől, de szerencsére azt is egész jòl megùsztam.
2013. aug. 31. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Ez hülyeség. Egy kismama is lehet igényes magára, nem törvényszerű, hogy ronda és dagadt lesz.
2013. aug. 31. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

Nem. Nagyon akartunk babát.

Viszont terhesség alatt feljött 22 kiló. szoptatás alatt felszedett kilókkal együtt maradt rajtam 18 kiló. Striák a hasamon...nem szép. Viszont a férjemnek ígyis vonzó vagyok a nagy csülkjeimmel...mert ő így szeret. Persze néha mondja,hogy fogyni kéne meg ilyenek, de rajta vagyok, már csak 6 kg van, amit le kéne adnom.

Bőr: nekem szeplős az arcom. Terhesség alatt 0 pattanás. Szülés után sok pattanás.Kicsit megváltozott a hormonszint... de ígyis szeret a férjem,és ígyis kellek neki.

2013. aug. 31. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

Nem volt visszatartó erő,de figyeltem rá,hogy kismamaként se hízzak annyit és akkor is csinos nő maradjak.Így is lett 9 hónap alatt 9 kilót híztam.Nem lettem se csíkos,se löttyedt,semmi.Jelenleg is csinos és kívánatos nő vagyok.

168 cm és 48 kiló. :)

A férjem pedig büszke rám!

2013. aug. 31. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

Nekem eszembe sem jutott. Nem volt szempont. Úgy gondolom, hogy mindenen lehet javítani. Szerencsére se stria, se plusz kilö nem maradt rajtam.

Gondoljunk bele, hogy elég egy stresszes munkahely, vagy rossz párkapcsolat, és máris hízol vagy éppen fogysz, és jöhetnek a striák is. A terhességből legalább lesz egy kisbaba.

2013. szept. 1. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Nem volt visszatartó erő, bár akkor még nem tudtam milyen rosszul fogok járni (persze, ha egy jósnő megmutatja egy gömbben, akkor se lett volna az:D). Nekem kötényhasam lett - óriás baba, én meg alacsony vagyok. Nagyon nehéz feldolgozni. Az vigasztal, hogy ha már nem tervezünk több babát, megműttetem. A párom szerencsére nem tart kevésbé kívánatosnak, amiért hálás vagyok, és csak megerősített a szerelmünkben:)
2013. szept. 1. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Igazából nem. Első 2 terhesség után nem volt gond, lettek striák, de nagyon szépen el is halványultak. Bikiniben közelről is alig látszanak. Alakom is a régi lett, hasam is lapos.. Aztán kiderült, hogy ikreet várok... Az első sokk után, (mivel nem vot tervben baba) a nagy aggodalmam az volt, hogy hogy fog kinézni a hasam. Láttam egyszer tv-ben egy nőt, plasztikai sebészhez vitték, ikerterhesség után, a hasa valahogy lelógott, de borzalmas módon, kinyúlt.... Na, ez most eszembe jutott, és ettől féltem nagyon. De hála Istennek, semmi ilyn nem lett. A hasam most is ugyanolyan lapos,mint előtte, 2 új csíkom lett csak... Egyébként szülés után az ikrekkel maradt rajtam 6 kiló. ami 2 hét alatt le is ment.
2013. szept. 1. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Én nagyon vékony voltam terhesség előtt, tehát az inkább előny volt, hogy babát vártam, szülés után kifejezetten csinosabb voltam, mint a lánykori alakom. Egyébként nekem nem volt striám, a bőrömön sem látszik, hogy pocakos voltam, de ha a második babámnál lenne, az sem érdekelne.
2013. szept. 1. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Nem híztam meg és nem lett csúnya a bőröm. De ha az lenne, akkor sem cserélném el a gyerekemre. A hízás ellen lehet tenni. A bőr meg pár éven belül úgyis megöregszik.
2013. szept. 1. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!