Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Nálatok nem volt visszatartóer...

Nálatok nem volt visszatartóerő a gyerekvállalásban, az hogy meghíztok és csúnyább lesz a bőrötök?

Figyelt kérdés
Egyszóval nem lesztek már annyira kívánatosak, mint előtte.
2013. aug. 31. 17:10
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:
A bőrnél elsősorban striákra gondolok.
2013. aug. 31. 17:10
 2/19 anonim ***** válasza:
Eszembe sem jutott. Igazt, egyik terhességem alatt és után sem híztam meg, mert nem ettem állandóan. A stíriák pedig nem érdekeltek sem engem, sem a férjemet. Nem a bőröm miatt szeret.
2013. aug. 31. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:

Nem volt visszatartóerő.

Normális kapcsolatban ez nem számít. (nyilván nem az elhanyagolt, nem megyek fodrászhoz, nem mosok/festek hajat, kinyúlt melegítőben vagyok típusra vonatkozik.)

Aki továbbra is igényes marad, attól normális pasi nem megy el csak azért, mert megnyúlt a bőre, vagy van rajta néhány kiló plusz.

2013. aug. 31. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem.

Mondjuk nem is olyan férfit kell a nőnek maga mellé választani egy életre, aki ezt ne tudná elfogadni...

Attól, hogy a testen látszik, hogy valaki szült, mert csíkos a bőre, más a cicije, attól még lehet ugyanolyan szexis és vonzó a férje számára, mert tudja, hogy azok a kisebb küllemi dolgok azért vannak, mert babát vállaltak.

2013. aug. 31. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:

Nem. :)

Egyrészt ez a hízás-dolog nagyban kontrollálható, a csíkok miatt meg kár aggódni, vagy lesz, vagy nem. Van aki mindent ráken, amit csak lehet, mégsem ússza meg, másnak meg semmi. Főként genetika, kicsit szerencse. Ha úgy alakul, hogy felmegy pár kiló, ami marad a szülés után is, akkor tornázhatsz, fogyózhatsz, szóval tehetsz ellene. Ha nagyon fontos, megoldod. A csík ellen meg nem lehet nagyon védekezni, ezért kár aggódni rajta.:)

2013. aug. 31. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem volt. A hízás normál esetben max. 15 kiló, amiből szülés után kapásból lemegy 8-10, szóval szerintem aki nem zabálja halálra magát terhesen, annak nem kell úgy kinéznie, mint egy bálna. Kolléganőm 30 kilót hízott a 9 hónap alatt, szerintem ez nagyon durva és egészségtelen is. A bőre sem lesz mindenkinek "csúnyább", szóval nincs az a hiúsági érv, ami meggyőzhetne szerintem egy nőt arról, hogy ne vállaljon gyereket, ami a világ legcsodálatosabb érzése.
2013. aug. 31. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Én még nem szültem, de Anyukám 2x is, és egyetlenegy stírája nincs, és 55 kiló.
2013. aug. 31. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Nem. Talán azért sem, mert 49 kg voltam, amikor terhes lettem, sejtettem, hogy szülés után sem fog rajtam plusz maradni, a stíra meg eszembe sem jutott. De ha nem így lett volna, nem érdekelt volna. Az, hogy gyerekem legyen, erősebb volt annál, hogy milyen lesz a bőröm pl.
2013. aug. 31. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
A csíkok elhalványulnak, a felesleget le lehet adni. De a melled ha megnyúlik, összemegy, vagy kötényhasad lesz, azon már csak a plasztika segít. :( Mindenesetre ez nem lehet visszatartó erő, hiszen ha egy normális férfinak szülsz, nem fog emiatt elhagyni, téged meg mindenért kárpótol a gyermeked mosolya.
2013. aug. 31. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

Nem volt visszatartóerő, de gondoltam rá. Hazudnék, ha azt mondanám, hogy nem.


Nekem egy kicsit más volt, kezdődő anorexiás voltam 171cm 49kg. És úgy, hogy csont és bőr voltam. Ekkor felnyílt a szemem és visszahíztam 58ra. Ekkor teherbe estem. Nos...azóta van egy kis stria a mellemen és az oldalamon, de oldalt alig látható:)


Hogy híztam e? Nem is kérdés....20kg - nál tartok. De úgy is tudom, hogy ez lemegy. Boldog vagyok, és amikor meglátom a striákat nevetek egyet:))) tényleg nem érdekel.


36+2hkm

2013. aug. 31. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!