Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Egyik pillanatrol a másikra...

Egyik pillanatrol a másikra egyedül maradtam egy kisgyerekkel, munkám sincs, egy fillérem sem. Igényelhetek vajon bármilyen támogatást az önkormányzattol?

Figyelt kérdés
Még sosem csináltam ilyet..:(
2013. szept. 4. 21:33
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
86%

Mennyi idős a kicsi? Ha megvan fél éves, akkor bölcsi + munka!


Addig tud valaki segíteni? Barátok, család?

2013. szept. 4. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Ovodás. Köszi a tippet. Tudsz egy munkahelyet?? Senki nem jöhet szoba.
2013. szept. 4. 21:38
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Csp-t kérd egyedülállóként az is plusz, bár kevés.
2013. szept. 4. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Hol laksz? Budapesti vagy?
2013. szept. 4. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Írj egy kicsit bővebben, igy nem tudunk segíteni. Pld. hány éves a gyerek (ok, hogy ovodás) de munkaviszonyod volt-e, ha igen, mikortól meddig, mikor szünt meg, stb.
2013. szept. 4. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Menj be az Önkormányzatra (annak is a szociális és családügyi irodájára), ott elmondják, milyen támogatásokat kaphatsz. Ha alacsony a jövedelmed, akkor lakásfenntartási támogatást (beszállnak a rezsidbe), rendszeres gyermekvédelmi kedvezményt (ingyen kapja az ovisod az étkeztetését) biztosan kapsz majd. Lehet, hogy mást is kaphatsz, majd ott elmondják.
2013. szept. 4. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
87%

amit az önkormányzattól kapsz, az még éhenhalni is kevés lesz, ha abszolút nincs más jövedelmed

szóval igaza van az elsőnek, munka!!!!! és nem nekünk kell munkát találni neked, hanem saját magadnak!

+ apukától gyerektartás

2013. szept. 4. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Utolsónak van igaza. Munkát keres még ha nem is a végzettségednek megfelelő akkor is.

Lakásfenntartási biztos jár, de most havi 2000Ft-tal kevesebb víz számlával meg 1000Ft-tal több családival sem vagy beljebb.

2013. szept. 4. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Igen munka.De amig munkát talál addig is kell pénz nem?

Én egyszeri szociális támogatásról hallottam még csak,önkormányzatnál,szociális irodában meg kell érdeklődni.

2013. szept. 4. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Persze, hogy kell csak sokszor ezeket a segélyeket úgy írják itt mintha abból meg lehetne élni.

Lehet kaphat egyszeri gyorssegélyt de az is csak egyszer.

2013. szept. 4. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!