Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » A mai napon jópáran feltettéte...

A mai napon jópáran feltettétek azt a kérdést, hogy kapunk -e ma családi pótlékot. Ez elég jelzésértékű, hogy mennyire nincs pénzünk?!

Figyelt kérdés
Ma énis gyakran megnéztem a számlaszámomat. Elég szomorú, hogy 12.200 Ft-ot is ennyire várunk. Nem gondoljátok?
2009. nov. 2. 14:25
 1/3 anonim ***** válasza:
78%

Hát elég gáz...

Ha levesszük a lakáshitelt és a rezsit, 50.000 ft körül marad, ebből veszünk kaját, pelenkát, stb. Elég kevés :(

Boldogság van, egészség van, szerelem van, a többi nem érdekel...

2009. nov. 2. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
69%
Persze, hogy várunk mert akinek kevés pénze van az csúszásba van. Az állam a kései kifizetéssel kamatot akar növelni, hátha több lesz belőle, de ez a mi egyéni életünkre, meg jóskánt ütést mér mig Ő csak pár millával gazdagszik meg rajtunk
2009. nov. 2. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
40%

Igen ez elég jelzés értékű. Én csupán azért várom minden hónap elején, az utalást, mert másnap leveszi a bank az egészet (gyed+családi) a törleszésre. Úgyhogy nekünk tizedikéig kell húzni, akkor kap apa fizut. Már jó lenne, ha ott tartanánk, mert van kb kemény 300 ft-om. Még szerencse, hogy a kajánk megvan, mert minden hónap elején azzal kezdek, hogy bevásárolok így arra már nincs gond. De ha most pl a pici megbetegedne (ne adja ég) akkor néznék, mint rozi a moziban és mehetnék anyuhoz kölcsönkérni. Még az a szerencs, hogy nekem van kitől.

Már jó lenne, ha kilábalna az ország eből a szarból. Mindenhol rendeződtek már a hitelek, mindenhol kevesbb, csalk nálunk nem. Elég éredekes és elgondolkodtató. Én nem is csodálkozom, hogy mindenki megy külföldre dolgozni. Ha most nem lenne a lányom én sem gondolkoznék sokat. Utálom, hogy hóapról hónapra kell élni.

2009. nov. 3. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!