Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Féltettétek már a szerelmeteke...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Féltettétek már a szerelmeteket saját magatoktól?

Figyelt kérdés
10 hónapja vagyunk együtt a barátommal és ezalatt az idő alatt sajnos nagyon sok bajt okoztam neki.. Most már nagyjából minden rendben van köztünk, de mégis féltem magamtól. Az a helyzet, hogy ő tényleg az az ember, aki a legjobbat érdemelné, de hát csak engem kapott.. :)
2010. márc. 17. 20:19
 1/10 anonim ***** válasza:
Nagyanyámnak volt 1 tyukja és én nagyon féltettem
2010. márc. 17. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Igen. Viszonzatlan volt ugyan, de féltem hogy olyat teszek, amitől elveszítem.
2010. márc. 17. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

hát engem a volt barátom féltett magától...mondjuk rengeteg fájdalmat okozott nekem...annyit h tönkrement a szerelem...

Sok szerencsét neked:)

2010. márc. 17. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszi.. én bízom magunkban :)
2010. márc. 23. 15:49
 5/10 A kérdező kommentje:
ja és bocsi, am l/16
2010. márc. 23. 15:50
 6/10 anonim ***** válasza:

Ne aggódj! Valamiért csak veled van még. :)

(2 oka van ugye, de szerintem szeret)

18L

2010. máj. 3. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

SOHA semmitől ne félj!!

én 13 éves lány vagyok,a barátnőm megjárta a poklok poklát(úgy halt meg anyja,hogy tudott róla,hogy meg fog halni,és búcsúznia kellett....),és csak erősebb lett!!!!

és ő is azt mondja,hogy:"én már semmitől nem félek"

2010. máj. 3. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
én most 25 vagyok és 3 éve volt egy kapcsolatom egy akkor 21 éves lánnyal akit nagyon szerettem de egyszer nagyon összevesztünk( mellesleg nekem volt igazam de neki állt feljebb) és akkor egyszercsak nemtudomhogy de megütöttem. Rá 2 másodpercre leesett, hogy mit csináltam és bocsánatot kértem meg midnen de láttam a szemében, hogy nagyot csalódott bennem. ennek ellenére másnap felhívott hogy beszéljük meg ezt a dolgot mert tudja, hogy nekem volt igazam de én mondatam neki, hogy nem akarom, hogy ez mégegyszer megtörténjen úgyhogy jobb ha szakítunk.. már így se mertem a szemébe nézni nemhogy ha ne agyja isten mégegyzer megütöttem volna valamikor... (bocsi a sok "hogy" -ért)
2010. máj. 3. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Igen, én féltem Őt, mert elég hirtelen haragú vagyok teli kisebbségi komplexussal, és attól félek, hogy egy dührohamomban büszkeségből szakítani fogok vele, amikor értem mindent feladott, elköltötte az összes félretett pénzét kocsira, hogy hozzám ki tudjon járni vidékre, stb...És féltem őt, mert gyereket akar, én meg nem és félek, hogy emiatt meg fogok futamodni az egésztől, amikor pedig megmondta, ha nem akarok gyereket akkor az elején szóljak. Mondjuk ez se esik nekem túl jól, hogy igazából nem vagyok neki olyan fontos, hogy gyerek nélkül velem akarjon maradni. És amikor ilyesmin jól felspannolom magam, képes lennék kidobni, és ettől nagyon féltem Őt.
2010. máj. 3. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigieket. Már én is megéltem néhány dolgot (pl. meghalt apukám 10 éves koromban) de most mégis félek.. Féltem magamtól a szerelmemet és egyben önző módon magamat is attól, hogy elveszítem őt..
2010. máj. 4. 19:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!