Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » A háton alvás ellen mit lehet...

A háton alvás ellen mit lehet tenni? Nem tudatosan fordulok meg, de sokszor úgy ébredek. Amióta egyre nagyobb a pocakom, azóta jellemző ez. A 7. hónapban vagyok.

Figyelt kérdés
2009. nov. 3. 11:08
 1/7 anonim ***** válasza:
Igazán semmit sem tudsz tenni. Egyébként nem árt, ha a babád nem érzi odabent jól magát, úgyis jelzi, rugdosni kezd és Te megfordulsz :))) Szerintem a legtöbb kismamának gondot okoz, hogy állandóan a jobb oldalán aludjon és kivitelezhetetlen is, alvás közben úgyis arra az oldaladra fogsz fordulni, ahogy a legkényelmesebb aludni:)
2009. nov. 3. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem a háton alvás a legjobb,oldalt nem olyan jó.Sőt,volt olyan,hogy hason ébredtem.Nem tudom,a bébim mit csinál olyankor,de nem jelzett.Oldalt viszont előszeretettel rugdos.35 hetes vagyok.
2009. nov. 3. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ne tegyél ellene, ha neked úgy kényelmes.

Állítólag a legjobb a bal oldalon aludni, a megfelelő vérellátás miatt, nos az én babám szétrúgott engem, amint balra fordultam.

A babád úgyis szólni fog, ha kényelmetlen neki, addig feküdj úgy ahogy neked jó.

2009. nov. 3. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Meg tudlak érteni,hogy egyre kényelmetlenebb már az alvás,de a hanyatt fekvés huzamosabb ideig nem tesz jót.

Azt tudod tenni szerintem,hogy használj nagy párnát,amikor a hátadra akarsz feküdni,és így nem vagy teljesen vízszintben.A méh mögött van egy nagy ér,ami elnyomódhat,ha sokáig hanyatt fekszel,ez veszélyes lehet,mert nem kap elég vért és oxigént a baba.

De gondolom jelez,ha valami nem jó neki odabent.

nem okoskodni akartam,nekem is gondot okozott előző gyereknél,és most is sokat forgolódok éjjel.Ideje megint beszereznem egy nagy párnát.Ki nem állom,de kénytelen leszek...

2009. nov. 4. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2009. nov. 4. 12:50
 6/7 Piciiren válasza:
46%
igyá Hellt és ne aludj el ugy nem fogsz hason ébredni.
2011. szept. 6. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Te meg inkább ne igyá' és aludj... Jobb lenne...
2011. szept. 7. 08:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!