Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Igaz, hogy a babáknál minden...

Igaz, hogy a babáknál minden fejlődési ugrásnál ( fordul, ül, gagyog. Stb ) jellemző tünet a rosszul alvás és a nyűgösség?

Figyelt kérdés
2009. szept. 5. 22:45
 1/4 anonim ***** válasza:
én észrevettem bizonyos változásokat. változott a napirend, az biztos. mikr már fel tudott ulni a fiam, az éjszakai fo gond az lett, hgoy amint hasra fordult véletlenul, reflexbol felult, és persze sírt... mikor felállni tanult a fiam, nem tudtam a kiságyban hagyni, és vagy egy honapon át éjjel felébredt, ugrabugrált ha koztunk volt, a kiságyban meg csak állt és lépegetett, de olyan fitt volt hajnali 2-kor, mintha reggel lenne...
2009. szept. 6. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ajjaj :)
2009. szept. 6. 06:11
 3/4 anonim ***** válasza:
igen,ez igy va,de nem azért mert megtud valamit csinálni,hanem mert nagyon pörög az agyacskája.mindent szeretne csinálni mindig.felpörgeti ha valami uj dolog nyílik ki elötte.Manóm 7 hósan ált fel,és kb mostanáig (1 hónapig)tartott mire visszatért a régi kerékvágásba.Addig mindent álva csinálna,álva aludna,enne,szóval mindent.nagyon nehezen aludt el,ma már könnyebb egy kicsit bár már lépeget és akkor megint kezdődik elölről.Na de sebaj,kibirjuk ezt is azért vagyunk mi az anyukája.mi is ezt csináltuk annó.jó babázást.
2009. szept. 6. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ez is babafüggő. Kislányom 5,5 hónapos korától kezdve nem alussza át az éjszakákat (egyet-kettőt kivéve).Akkor kezdődött a fogzás, forgás, kúszás, fogzás, mászás, ülés, fogzás, felállás, lépegetés és persze megint fogzás... Most 10 hónapos és megint jön a foga.... Barátnőm kislánya 1 hónappal idősebb a kislányomnál, de csak a fogzás viselte meg, az két napig tart nála és utána ugyanúgy alszik, mint előtte.... Én meg csak irigykedem.
2009. szept. 7. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!