Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyukák! Ti éreztétek már...

Anyukák! Ti éreztétek már azt, hogy ki kell szakadnotok a megszokott, unalmas kis környezetetekből és el kell mennetek sétálni, "fejet szellőztetni"?

Figyelt kérdés

Napok óta csak arra gondolok, hogy el kell mennem itthonról sétálni, EGYEDÜL. Imádok buszozni is és még az is megfordult a fejemben, hogy a közeli nagyvárosba bemegyek teszek egy kört, majd hazajövök. Mondtam ezt a páromnak, erre egyből felcsattant, hogy biztos megcsalni mennék őt. (Ja, csakis ehhez van kedvem...) Az "úr" meg persze akkor megy el a haverjaival, amikor csak akar. Dúlok-fúlok magamban emiatt egy kicsit, de végül csak elmegy.

Ennyi kis kikapcsolódás nem jár nekem?


2013. szept. 10. 05:57
 1/5 anonim ***** válasza:
62%
Komoly baj van a párkapcsolatotokkal. Én már a 2 hónapos babámat is otthagytam két szopi között a mamára vagy a férjemre, ha vásárolni vagy fodrászhoz mentem. Sétálni is együtt mentünk a babával. A férjem pedig nem ment nélkülem sem haverozni. Nagyon ritka volt, amikor ilyen előfordult.
2013. szept. 10. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szoktam így érezni. El is jutok néha, ha csak egy nagy bevásárlást elintézni egyedül, már az is "élmény", már úgy értve, hogy nem csipog épp egyik kicsi se a fülembe.

De szerintem az se normális, hogy az apjuk se mehessen el sose haverokkal. El szoktam engedni, mert ráfér néha.

2013. szept. 10. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Azért mert anyák vagyunk, még nekünk is szükségünk van a férjünkön kívül más társaságra! Barátnő, séta, mozi, cukrászda ennyi kell.
2013. szept. 10. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Teljesen normális és jogos, hogy így érzel. Mikor nekem voltak először ilyen vágyaim, én is első blikkre azt gondoltam, hogy nem tehetem meg, aztán beszélgettem anyósommal, aki három gyereket nevelt fel, és jót mosolygott rajtam, mondta, hogy ő egy parkba járt el időnként, és csak ült a padon, és hallgatta a csendet, és nem csinált semmit. :)

A barátnőimmel azt veztettük be, hogy nyaranta egy hétvégére elmegyünk valahová (nem kell hipiszupi wellnessznek lennie, elég egy üres nyaraló bárhol), és két napot élvezzük, hogy például nyugodtan meg tudjuk inni a reggeli kávénkat.

Mindenképpen beszéld ezt meg a pároddal, mert ha ennyi szabadságod sem lehet, ha nem érti meg, mit érzel, akkor egy idő után be fog telni nálad a pohár, és könnyen lehet, hogy tényleg pasizni fogsz járni! Hozzáteszem: jogosan.

2013. szept. 10. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Baranka ***** válasza:
Hogyne! Múltkor tesóm vigyázott a két gyerkőcömre míg a nagy bevásárlást intéztem. Olyan jó volt csak úgy lenni :-)
2013. szept. 10. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!