Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mindennap ki szoktad szellőzte...

Mindennap ki szoktad szellőztetni a lakásodat/házadat?

Figyelt kérdés
2012. jan. 18. 15:08
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%
persze, 2x is! Reggel és délután. Ha valami olajosat sütök akkor közben picit nyitva van az ablak.
2012. jan. 18. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
100%
Igen, általában reggel. De a gyerekszobát kétszer, mert a délutáni alvás után is kinyitom az ablakot.
2012. jan. 18. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
Ez nálunk természetes,többször is szellőztetek!!
2012. jan. 18. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
igen. reggel, ahogy felkelünk, míg megyünk a konyhába reggelizni lecsavarom a többi helységbe a radiátorokat és kinyitom az ablakokat. a gyerkőcök még jókat nyammognak a regglin, így kb. negyed órát szellőztetek. a délutáni alvás után is szellőztetek egy nagyobbat és néha kinyitom bukóra a nappali ablakát, h jöjjön egy kis levegő.
2012. jan. 18. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim válasza:
nem, csak 2-3 naponta télen.
2012. jan. 18. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
Minden nap, reggel/délelőtt és délután. A fürdőszobában reggeltől késő délutánig nyitva is kell hagyni, különben bepenészedik. :(
2012. jan. 18. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
Perzse,ez alap,1 nap legalább 1x ki kell...
2012. jan. 18. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
81%

nem.

amikor olyat főzök én is,akkor persze nálunk is nyitva vannak az ablakok..,de direkt nem szoktam naponta szellőztetni.

vagy ha nagyon büdit kakil valaki... :),akkor is nyitok egy ablakot..:)

vagy ma pl azért nyitottam ki egy kicsit a fürdőben az ablakot,mert belakkoztam a hajam,és azt szellőztettem ki..

de amúgy nálunk sokszor nyitogatjuk napközben a bejárati ajtót,és a saját lépcsőházunk nincs még jól beszigetelve,így ott is sokszor jön be a friss levegő..

2012. jan. 18. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
56%
Ilyen hidegben nem szoktuk minden nap kinyitni minden egyes helyíségben az ablakot. De ha kicsivel is enyhébb az idő, akkor naponta többször is, tavasztól őszig pedig folyamatosan nyitva van valami, mert utálom az állott levegőt. Viszont gyatra fűtésű panelban lakunk, tehát ha szellőztetek valahol, akkor órákig nem lesz meleg :(
2012. jan. 18. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
100%

Igen.

Reggel amikor felkelek, és este mielőtt lefekszem.

2012. jan. 18. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!