Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan szoktatok szellőztetni...

Hogyan szoktatok szellőztetni ebben a jó időben, egy 7-8 hónapos baba szobájában? Kiviszitek a szobából, vagy bent hagyjátok, felöltözetetiek?

Figyelt kérdés
2010. márc. 20. 10:30
 1/6 anonim ***** válasza:
Idáig mindig kivittem,de ma és tegnap előfordult hogy nem,de akkor odavettem az ágyra hogy ne a földön legyen azért.
2010. márc. 20. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

ö hónapos a lányom.

Beteszem az ágyba, kinyitom az ablakot pár percre.

Plusz ruhát ilyen enyhe időben nem adok rá. Max. betakarom.

2010. márc. 20. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Én mindig abban a szobában szellőztetek, ahol épp nincs bent a lányom. Ha alszik a szobájában, addig a lakás többi részét szellőztetem, ha fent van, itt van velem a nappaliban, addig a kisszobában van nyitva az ablak.

Üdv. majdnem 6 hónapos kislány anyukája

2010. márc. 20. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Vilcsianyuja ***** válasza:
Én is pont úgy csinálom, mint az előttem szóló. Már csak azért is, mert eléggé utálja a babám, ha beleszuszakolom holmi overallokba, és a sapeszt is gyűlöli :) Épp elég ezt a tortúrát séta előtt átélni neki. Persze most már nem kell overall, de akkoris harisnyácska, kiskabátka stb...
2010. márc. 20. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Kisfiam 5 hónapos.Eddig akkor szellőztettem nála,amíg a mi szobánkban etettem.Most,hogy ilyen szuper lett az idő,simán a szobában hagyom.Kitárom kb.20 percre,aztán bukón hagyom.Jó ez a tavaszi levegő!!!
2010. márc. 20. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én nem szellőztetek, hanem egész nap nyitva van az ablak ebben a jó időben (tegnap-tegnapelőtt és ma is így volt). A fiam ugyan abban van, mint általában, így 18-19 fok van a szobában, mert egész nap oda süt a nap. Nálunk napközben nincs melegebb egyébként sem. Ő így szokta meg. A fürdésre fűtünk fel, de akkor is csak 21-22 fok van.

Ami rajta van: 1 hosszú ujjú body, harisnya és egy kertésznaci szerű tutyi. Ha alszik, akkor takarom be egy vastagabb pléddel.

6 hónapos fiúcska anyukája

2010. márc. 20. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!