Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Normális az ennyire gyakori...

Normális az ennyire gyakori széklet 3,5 hós babánál?

Figyelt kérdés
még mindig hasfájós, bár az éjjeleket hasfájásmentesen átalusza, 3x kel enni, hajnalban már görcsökkel kel, és 10-ig kb 3-4 pellust is képes telerakni -hozzáteszem normális széklettel. Ha nagyon sok tejem van, van, hogy délután is kakil...nekem ez tök fura, mert a nagylánom, meg heti 1x kakilt márebben a korban. Ez kb 3-4 hete zajlik...normális ez így?

2013. szept. 10. 07:07
 1/3 anonim ***** válasza:

Nekem az első volt ilyen tojógalamb (napi 4-5 trottyos pelus, normális széklettel) és a kicsi volt "takarékos".

Szóval, ha okés a széklet, akkor nem nagyon lehet gond.

2013. szept. 10. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
hát nem tudom, most egy hét alatt elment 30 db pellus...az nagyon sok! és sokat bukik is. kb majdnem minden kaja "meghajtja", pukizik óriásiakat, és ha nem is mennyiség, de jön széklet vele!
2013. szept. 14. 15:00
 3/3 anonim ***** válasza:

Szerintem akkor a dokidat kérdezd meg, hogyha neked ez gyanus. Én a helyedben adnék neki valami bélflóra erősítő dolgot- az általában segíteni szokott.

Nekem volt olyan időszaka a fiamnak hogy napi 8-9x kakilt be! Szinte egész nap kakált. Sokat is evett- de minden hamar távozott belőle- és így megállt a hízása is. MI kezdtük a Pro-kidet- kb 4hónapos kurát tartottunk.

2hónap után kezdett jobb lenni- és csökkeni a kaka mennyiség, és gyarapodni a gyerek súlya.

Nálatok a súlygyarapodás megvan? Mert amíg hízik a gyerek, addig nincs gond, ha sokat is kakil.

2013. szept. 15. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!