Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Akik szülés után/előtt nagy...

Akik szülés után/előtt nagy súlyúak voltak/maradtak mit kezdtetek sportolni és hogyan? Étrendben változtattatok valamit? Teljesen el vagyok keseredve! Tudtok adni valami tanácsot étkezésben mozgásban egyaránt?

Figyelt kérdés

Mióta együtt vagyunk a párommal csak hízok és hízok. persze előtte is csak a versenyszerű sport miatt voltam 60 kg. de pl. 12 évesen 80 kg voltam. kicsit genetika is,mert nincs a családban 130 kg alatt senki,meg hát szeretek enni :S

a terhességet 103-al fejeztem be,egy hónappal utána visszamentem 90-re,de most megint annyi vagyok,mint a terhesség végén. észbe kaptam, a magam kis ütemében elkezdtem ugrálókötelezni, meg futkosni itt az utcában. de ugye a versenysportolói önmagamhoz képest lótúró...

Ti miket csináltatok? Tudtok adni valami tanácsot étkezésben mozgásban egyaránt?


2013. szept. 11. 07:17
 1/10 anonim ***** válasza:

Mindent keszits olivaolajjal kizarolag. 6 utan ne egyel..az elso par nap nehez..hamar megszokod. Minden masnap csak salatat egyel.( egy kis tonhallal vagy grillezett csirkemellel feltuningolhatod hogy ne halj ehen:)) nasi nuku!!!! Rubint Reka 20 perces blokkjaibol csinalj egyet delbe mikor alszik a pici egyet este.

Rohadt nehez es sokszor ugy ereztem hogy egy ebren toltott ejszaka utan a gyerekkel nem birom..de ne add fel. 4 honap 30 kg minusz.. nalam ez bejott. Sok sikert.

2013. szept. 11. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
56%
Gratulálok, utolsó!!! Megkérdezhetem, hogy ilyen mértékű fogyás mellett nem lett-e kevesebb a tejed? Köszönöm.
2013. szept. 11. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Húha, szerintem az túl gyors volt 4 hónap alatt 30 kg. Állítólag amit lassabban ad le az ember, az tartósabb is.

Én norbiztam, az updatetet csináltam, mellette tornáztam is (az is norbi, 45-60 percesek). Én 5 hónap alatt adtam le így 18 kg-t, de még mindig csinálom, még fogyni szeretnék. Most vagyok 75 kg (173 cm).

2013. szept. 11. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Sokszor egyel keveset, husit, halat, zoldseget. A feher lisztes es cukros eteleket probald kerulni. R. R. tornai szerintem hatekonyak, tobb ismerosom is azzal fogyott szules utan. Kitartas, menni fog, csak ne add fel! :-)
2013. szept. 11. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
A kinyùlt bőrfelesleg is eltünt?
2013. szept. 11. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Én gyerekkorom óta duci voltam, terhesen meg szoptatás alatt már kövér (150/80). Aztán egy ételintolerancia teszt után javasolták a gabonák, rizs, krumpli és tejtermékek kerülését. Kb. 4 hónap alatt lefogytam 30 kilót. Azóta eltelt 3 év és még mindig ezt tartom. Cukrosat és zsírosat is szabadon eszem, de a fentiekből adódóan az étrendem főleg gyümölcs, zöldség, hús. Mozgásban meg háát.. ülőmunkám van, ami sajnos a hobbim is, de naponta járok a játszótérre és sokat futok a kisbicikli után :)
2013. szept. 11. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
ch diéta napi 1 óra sport (minimum) péntek enikőnek van 12 hetes tréningje... én 2 hónap alatt fogytam 14 kilót... 100 kilóval lettem terhes 124el szültem szoptatás alatt 110 aztán megint kijött a pm betegség 127 kiló lettem... most csak ezekkel gyógyszerek nélkül beállt minden és fogyok...
2013. szept. 11. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

4 hónapos volt a fiam, amikor úszni kezdtem, meg odafigyelni arra, amit eszem. Sajnos csak 6 hónapos koráig volt tejem, utána elkezdtem itthon is tornázni, később edzőterembe járni!

Másfél év alatt adtam le kb. 40 kg-ot!

Nekem mákom volt a bőrömön semmi sem látszik, igaz terhességi csíkom sem lett, pedig óriási hasam volt!

2013. szept. 11. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Szülés elött 84 kg voltam 167 cm-hez.A terhességet 85 kg-val zártam.Most 2 évvel a szülés után 69 kg vagyok de én semmit nem csinálok érte.A változás csak annyi,hogy fogamzásgátlót szedek 1 éve.
2013. szept. 11. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
kösz lányok! próbálok átállni,igaz nem egyről a kettőre,de igyekszem. csak egyedül olyan motiválatlan vagyok. ninc aki húzzon,hogy na még tizet... bár ettől a kevéstől is kivagyok egyenlőre. az étkezét lesz a legnehezebb megváltoztatni. soha nem figyeltem mit eszem. ma vett nekem az ember eljes kiőrlésű kenyeret,csaka bból eszem minimálisan reggelire. az a baj,hogy nagyon tésztás-krumplis vagyok :S
2013. szept. 11. 23:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!