Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyukák! Szórakozás a baba...

Anyukák! Szórakozás a baba nélkül?

Figyelt kérdés

9 hónapos a lányom.Mindig velem van,első baba.Sose hagytam még másra hosszabb időre,max. 10-15 percre még leszaladtam a boltba.Osztálytalálkozóm lesz,és az édesanyám fog rá vigyázni 3-4 órát.De nem tudom képes leszek e jól érezni magam,vagy csak aggódni fogok mi van vele,és sietek haza.

Nektek milyen volt először nélküle elmenni szórakozni?


2013. szept. 11. 13:04
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Mi esküvőre mentünk, mikor a fiunk 2 hónapos volt. Persze felhívtam anyut időnként, de attól még jól éreztem magam. Egy 9 hónapos pedig már nagy, végképp semmi baja nem lesz anyukáddal.
2013. szept. 11. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
79%

Lehet én vagyok csak rossza anya, de én nagyon vártam már, és olyan volt mint egy levegö vétel.

Most is mindig imádom ha gyerek nélkül tudok valamit csinálni, alig várom már. 2 lányunk van de minden hétfön 1x eljárok festö körbe és egy megváltás, hogy nem kell otthon lennem. Holnap meg még szülöértekezlet is lesz, így alig várom, hogy oda menjek.

2013. szept. 11. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy lesz egy csipet bűntudatod, de ha már belemelegedtél, szerintem jól fogod érezni magad :) (Saját tapasztalat.)
2013. szept. 11. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Én a 16 hósomat hagytam múlt hónapban először nagymamámra. Aggódtam, mint minden anya, és gondoltam rá sokat, DE baromi jól éreztem magam a lakodalomban, 9-kor raktam le aludni, én hajnali 3-kor értem oda. Befeküdtem mellé, aludtunk tovább..


Ne aggódj, érezd jól magad, semmi baj nem lesz, hisz édesanyád vigyáz rá, és biztosan felelősségteljesen! :)

2013. szept. 11. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

A fiamat először 4 hónaposan hagytuk anyósomra, mert nősült a tesóm! Anyós eljött, itt aludt. Semmi gond nem volt! Utána egy lagzi miatt megint 8 hónaposan.

Most már 21 hónapos és most nyáron 2-3 hetente egy éjszakát, valamelyik maminál aludt. Soha, semmi gond nem volt. Sőt, itthon nem alszik valami jól, a mamiknál majdnem mindig végigaludta az éjszakát! :)

Menj nyugodtan! Anyukádban gondolom megbízol és ha gond van, akkor hazamész!

2013. szept. 11. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm nektek a támogató szavakat! :)

Imádja a nagyit,mindig jól eljátszanak.

Vágyom én is egy kis kikapcsolódásra,hogy egy picit társasági életet éljek,szeretném jól érezni magam,de mégis van egy fajta belső aggodalmam.

Pedig még közel is lesznek,kocsival 5 perc az út.

Lehet túl laggódom ezt...

2013. szept. 11. 13:46
 7/11 anonim ***** válasza:
Valóban túlaggódod. De vagyunk így néhányan. Én is o.t.-ra mentem először gyerek nélkül, 7 hónapos volt a kislányom. A beszélgetős részre mentem el, kb. 3 órát voltam távol, a vacsorára, bulira már nem mentem. Kimaradt egy szoptatás, gyümölcsöt evett helyette, jól viselte, elvonási tüneteim nekem voltak, már hazafelé úton ömlött a tejem. (rengeteg volt sokáig, szoptatások után még 1.5 deci lejött mindig, én etettem a fél koraszülött osztályt)
2013. szept. 11. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Igen,ettől is tartok,hogy hogy fogja bírni szopi nélkül.Nagy cicis a leányzóm. :D

Legfeljebb hazaugrom 5 percre,hogy megszoptassam és utánna visszamegyek.

2013. szept. 11. 14:44
 9/11 anonim ***** válasza:
Nos már pici 2-3 hetes korában is hagytam 1-2 órára anyukámra,suli miatt vagy csak sétáltam egyet a párommal,depressziós voltam és zavart a bezártság először úgymond szórakozni 2-3 hónapos korában voltunk,de azt is úgy,hogy anyósoméknál voltunk lefektettük aludni elmentünk 3-4 órára majd a kövi etetésre ami 11kor volt hazaértünk,(mindig így volt éhes).Első buliban 4 hónapos korában voltam egyik csoporttársam szülinapját ünnepeltük,de a fiam 3 hónapos kora óta nem kelt enni éjjel,reggel 5-6ig aludt,és tápszeres volt,reggel meg szintén keltem együtt a párommal és ment minden a megszokott kerékvágásban.Ja és az ilyet nem úgy kell elképzelni,hogy részegre iszom magam vagy a párom és hajnalba megyek haza tehát nem ilyet sosem csíptem.Nagyon jól ki tudok kapcsolódni gyerek nélkül kell is,már 2,5 éves remek kis fickó,és nagyon jó neki,hogy nem csak velem volt/van 24 órában hanem már bölcsiben és a nagyszülőkkel is.
2013. szept. 11. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Kb 7 hónapos kora óta nem tudok elmenni sehova, mert nincs meg nélkülem. Előtte kb 3szor voltunk étteremben, egyszer bulizni mentem, az apja vigyázott rá. Nem igazán tudtam magam jól érezni, bár a párom akkor azt mondta telefonban, hogy minden oké. Amikor hazamentem akkor mondta, hogy végig csak üvöltött. Az volt az utolsó alkalom. :(
2013. szept. 11. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!