Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Babavíz helyett mit adtok a...

Babavíz helyett mit adtok a babátoknak?

Figyelt kérdés
Lehet sima hűtött-forralt vizet, de én valami jobb ásványvízben gondolkodom.Kinek mi jött be?
2009. nov. 4. 09:34
 1/8 anonim ***** válasza:
szia, én is a forralt vízet, és van hogy natur aquat adok.
2009. nov. 4. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Én forralt csapvizet adok a 11 hónapos babámnak. Babavizet csak nyaralás alatt kapott, nekünk az megfizethetetlen.

Ha már ásványvíz, akkor naturaqua vagy szentkirályi vagy óbudai, aminek nem olyan magas az ásványtartalma.

2009. nov. 4. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tippeket!Egyébként már nekem is megfizethetetlen a babavíz...
2009. nov. 4. 10:13
 4/8 anonim ***** válasza:
Sima forralt vizet. Megmondom őszintén sajnáltam a pénzt a babavízre, annak az árából inkább üveges kaját vettem.
2009. nov. 4. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Sima forralt vizet kapott végig. Babavizet csak akkor, ha nem voltunk otthon. Ásványvizet én elvből nem veszek, magunknak sem, de ez már részletkérdés.
2009. nov. 4. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ja, még amit hozzátennék, hogy az ásványvizet én azért sem javaslom, mert attól még, hogy palackban van, nem steril. A babavíz steril. A forralt víz steril. De az ásványvíz csak palackozott víz.
2009. nov. 4. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Forralt vizet.
2009. nov. 4. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Oké, köszi!
2009. nov. 4. 14:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!