Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hogyan oldanátok meg a nőgyógy...

Hogyan oldanátok meg a nőgyógyászati vizsgálatot egy 4 hónapossal?

Figyelt kérdés
Tudom, a babakocsi kézenfekvő lenne, de nem fér be az ajtón. Össze kellene csuknom hozzá, de akkor meg hova teszem a babát? Nincs senki aki vigyázzon rá addig amíg elmegyek. Gondoltam a kendőre is, na de úgy feküdjek fel a székbe?
2013. szept. 14. 08:56
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
50%
Nincs olyan ajtó amin beférne, amit esetleg kitudnak nyitni (kétszárnyú) ajtó? Ha ennyire nem tudod bevinni a babakocsit akkor vigyed kendőben és biztosan lesz ott egy asszisztens aki megfogja a babádat a vizsgálat idejére. A babakocsi praktikusabb volna, mert akkor "csak" a bejutást kellene megoldani, ahhoz pedig megkérsz valakit, hogy legyen kedves a kocsit összecsukni és az ajtón bevinni. Biztosan lesz ott egy asszisztens, másik beteg, másik kismama, biztonsági őr aki segítse neked. Én maradnék a babakocsinál, mert kendővel az a baj, hogy vizsgálat idején nem igen tudod hova tenni.
2013. szept. 14. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
28%
Miért nem úgy szervezted a vizsgálatot, hogy valaki ráérjen? Még, hogy babakocsit betolni a steril vizsgálóba... Nálunk biztos nem engednének be.
2013. szept. 14. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%

Off.Őszintén kétlem, hogy a vizsgáló steril lenne, nem műtő, max az eszközök.

Kedves kérdező, Autós hordozó esetleg? Azt le tudod tenni egy székre is. Az asszisztens biztos tud rá figyelni.

2013. szept. 14. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
91%

nálam az asszisztens vigyázott rá. előre jeleztem, hogy nem tudom máshogy megoldani. mondjuk én magánba voltam, ott férjen bele ennyi sok pénzért.

és ha a bejárat előtt összecsukod a babakocsit, majd bent megint kinyitod?

2013. szept. 14. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
A vizsgálóba bemegyek a piszkos cipőmmel is, és naponta 600 ember fordul meg a vizsgálóban tüsszögve, piszkosan, csomagokkal az bizony nem steril. Az autóshordozó jó ötlet akár kézben akár azt teszed a babakocsira. Szerintem ne aggódj ezen biztosan lesz ott egy ember aki segítsen neked abban a 2 percben míg az ajtón bejuttok. De ha más nem akkor leszeded az autós hordozót kocsit össze csukod és berakod az ajtón belülre, addig a hordozóban a babát egy székre, de ha nincs más a földre teszed, nem lesz baj abban a fél percben. De a karodra is húzhatod a hordozót amíg a babakocsit be tuszkolod az ajtón, persze leszakad az ember keze, de az is max fél perc.
2013. szept. 14. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Autós hordozó jó lenne, és addig a babakocsit meg kint tudnám hagyni, de sajnos nem tudom stabilan a kocsira rakni. Jogsim nincs, tehát gyalog megyek. A kocsit egy kézzel nem tudom összecsukni, csak kinyitni. Gondoljátok, hogy egy sztk-s aszisztens is lenne olyan kedves, hogy megfogja a babámat amíg felöltözöm és összecsukom a kocsit? Elvileg van egy nagyobb ajtó is, de nekem a vetkőzőbe kell bemennem, ott nem tudok levetkőzni. A múltkor egy kerekesszékes néni is anélkül ment be.
2013. szept. 14. 09:25
 7/19 A kérdező kommentje:
Ja és úgy szerveztem, előre bejelentkeztem, hogy várni se kelljen, de sajnos közbejött valami, és a férjemnek oda kell mennie.
2013. szept. 14. 09:26
 8/19 anonim ***** válasza:
valaki biztos segít az asszisztens akár vagy egy másik várakozó betuszkolni a kocsit , ha ennyire muszáj pont akkor menned mikor senki nem tud vigyázni a kicsire ,a nagyobb gyereked is megy veled??
2013. szept. 14. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
49%
Ha esetleg nagyon nem segítene senki amit kétlek, akkor sérülnek a személyiségi jogaid, mert, hogy egy ilyen intézmények teljesen akadálymentesnek kellene lennie. Ha emiatt nem jutsz be a vizsgálatra elmehetsz majd panaszkodni a betegjogi képviselőhöz, de egészen biztos vagyok benne, hogy lesz majd ott egy ember aki segítsen. Szerintem ne idegeskedj ezen, menj babakocsival és biztosan fognak segíteni.
2013. szept. 14. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
82%

egy 4 hònapossal mèsz dokihoz. :-) örülj hogy visszakapod annyira cukizzàk majd.

voltam màr bankba vele ahol alàírnom kellett.akàrki megfogta volna kb 100-an jelentkeztek rà..:-) biztos szivesen megfogja az asszisztens ne paràzd tùl.

2013. szept. 14. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!