Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hogyan oldanátok meg a nőgyógy...

Hogyan oldanátok meg a nőgyógyászati vizsgálatot egy 4 hónapossal?

Figyelt kérdés
Tudom, a babakocsi kézenfekvő lenne, de nem fér be az ajtón. Össze kellene csuknom hozzá, de akkor meg hova teszem a babát? Nincs senki aki vigyázzon rá addig amíg elmegyek. Gondoltam a kendőre is, na de úgy feküdjek fel a székbe?
2013. szept. 14. 08:56
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

másik tippem: mielőtt bemész, magadra kötöd a babát,majd összecsukod a babakocsit és beviszed. ott felállítod, aztán beleteszed. a vizsgálat alatt meg amíg felöltözöl, addig a baba a babakocsiban. utána megint magadra kötöd és fordítva eljátszod.

tudom, hogy macera, de ha nincs jobb megoldás..azzal meg ne törődj, hogy esetleg türelmetlenkednek. ha nem tetszik, segítsenek

2013. szept. 14. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:

Nem, a nagyobb nem jön velem, őt el tudja vinni az apja, nem sok vizet zavar, hiszen nem kell cipelni, jobban elvan. De ezt nem részletezném, a lényeg, hogy 2 sok lenne már neki.


Utolsó, erre én is gondoltam :)

2013. szept. 14. 10:12
 13/19 anonim ***** válasza:
Én is hordozóra vagy klasszikus mózeskosárra szavaznék - ezekben, bár izmos, gyalog is lehet vinni a babát (vagy esetleg magadra kötöd és ott rakod csak bele).
2013. szept. 14. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
Én örülök, ha pár méteren tudom cipelni a hordozót :) Mindig ámulattal néztem azokat akik könnyedén sétálgatnak vele! Amúgy 2km-t kell gyalogolnom. De valószínűleg babakocsi-kendő kombó lesz belőle, aztán majd meglátjuk hogy hozza a sors.
2013. szept. 14. 13:12
 15/19 anonim ***** válasza:
Kendőben elmentek, ha megérkeztek akkor kiveszed a babát és ott oda adod az asszisztensnek. Majd amikor kész vagy belerakod a kendőbe. Rajtam már volt vizsgálat alatt a pici. (Bealudt és nem akartam kivenni). Egyébként fogdokim mesélte volt aki a kezelés alatt szoptatott mert a kicsi senkivel nem volt el és megijedt a furótól.:D:D
2013. szept. 14. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

"2 sok lenne már neki"


Akkor miért nem a picit viszi el, és akkor a nagy megy veled?

2013. szept. 14. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:

A nagy 2 éves. Fél az idegen felnőttektől, ha nem lát. Viszont nem hiszem, hogy jót tenne neki a látvány, hogy egy idegen bennem turkál... Nem neki való!

A férjemnél meg pont előny, hogy már ekkora, mert tud menni a saját lábán.

2013. szept. 14. 15:03
 18/19 anonim ***** válasza:
Miért nem megy veled a férjed és marad kint mindkettővel? Gondolom nem tart 10 percnél tovább a vizsgálat.
2013. szept. 14. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
Ha nem lenne máshol dolga, akkor itthon is tudna rájuk vigyázni.
2013. szept. 14. 18:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!