Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Kinek jött be az álma? Nekem...

Kinek jött be az álma? Nekem első terhességemnél megálmodtam a pozi tesztet, a babám nemét. Hol tudnám megnézni az álmom jelentését?

Figyelt kérdés
2009. nov. 4. 10:10
 1/3 anonim ***** válasza:

Írd be a keresőbe, nem egy álomszótár van.

Egyébként én is megálmodtam, hogy terhes leszek. Mindegyik terhességemnél álmodtam.Múlt hónapba álmodtam kisfiúval aki a párom karján ült, most láttam először gyermeket, remélem sikerrel járunk, mert idáig sajnos nem született gyermekem.

2009. nov. 4. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

remélem szerencsétek lesz. én amit megálmodok az mindig meg is történik. néha saját magamtól is félek. megálmodtam azt is h mamám mikor melyik nap hal meg. meg is történt. meg sok más dolog is. :S

remélem amit most álmodtam az is megfog.

2009. nov. 4. 12:45
 3/3 anonim ***** válasza:

Én 15 éves koromtól álmodom minimum havonta 2x,hogy életet adok egy babának,az elején nem született meg sosem,elvetéltem,felébredtem vagy szülés közben meghaltam,2 napja viszont rendesen megszültem a babát.6 éve megy ez,december 24.é szülünk:)

Egyébként maga a gyermek a szülés azt jelenti,hogy sajt magad kell megszülnöd:)

2009. nov. 4. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!