Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha az első terhességemnél a...

Ha az első terhességemnél a 32. hétre kinyílt a méhszájam 2 ujjnyira, akkor a második terhességgel veszélyeztetett leszek?

Figyelt kérdés

32. hétre az első terhességemnél kinyílt a méhszájam 2 ujjnyira (mindezt úgy,hogy én ebből semmit nem vettem észre -nem fájt). Lehet,hogy tovább is nyílt volna,de szerencsére észrevették,kórházban voltam heteket,gyógyszereket kaptam hogy ne induljon be a szülés.

A második terhességgel akkor valószínűleg hasonlóan lesz (főleg hogy már gyengébbek a méh izmok)? És ezáltal veszélyeztetett terhes leszek?


2011. máj. 14. 14:41
 1/1 anonim ***** válasza:
Nem biztos,csak jobban fognak rád figyelni,de ez is orvos függő.nekem az első terhességemnél 24 hetesen beindult a szülés külső belső méhszájat össze varrták,a második-harmadik terhességemmel dolgoztam nem voltam veszélyeztetett,csak sűrűbben nézték a méhszáj állapotát és a haskeményedést valamint több magnéziumot ettem.
2011. máj. 14. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!