Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » A mensim nem jött meg ugye...

A mensim nem jött meg ugye nem vagyok terhes?

Figyelt kérdés
2 hónapja szedem a fogigátlót, elő hónapban végig véreztem, tehát fogalmam nincs hogy a gyógyszermentes napokon hanyadik nap kell megjönnie. Szerda este vettem be az utolsó szemet, még mindig nem jött. Mikor kell megjönnie???? Segítsen valaki nagyon nem kaarok babát, most szültem.
2013. szept. 20. 09:32
 1/4 anonim ***** válasza:
nekem mindig úgy volt, hogy abbahagytam a gyógyszert és 3. napra jött meg. még meg kell szoknia a szervezetednek, szerintem ne aggódj, be fog állni nálad is. de ha nagyon parázol, inkább csinálj egy tesztet és megnyugszol.
2013. szept. 20. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem mindig az ötödik nap jött meg. Szerintem is csinálj egy tesztet, vagy várj a 7. nap végéig és akkor csináld a tesztet
2013. szept. 20. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
"első hónapban végig véreztem" - ez nem normális dolog. Nem passzolsz a gyógyszerrel, ha egész hónapban véreztél. Vissza kell menned az orvoshoz, hiszen ez semmi jót nem jelent!
2013. szept. 20. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
4 hónapja szültem és pont azért kaptam a gyógyszert hogy elmulassza a vérzést. szülés után 5 hétig véreztem, majd rá 1 héttel megjött a mensim és 2 hónapig tartott, a második hónapban mulasztotta csak el a vérzést, de most meg nem akar megjönni. elvileg kaparni skartak de elutasitottam.
2013. szept. 20. 14:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!