Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ma reggel a hőm 36,2volt...

Ma reggel a hőm 36,2volt ovuteszt pedig halvány 2csikos:/ ez konkrétan mitjelent?

Figyelt kérdés
A hőmérőzést ma kezdtem el igazábol igy lehet nemjelent még semmit,reggel megébredtem és a nyelvem alatt mértem ennyit.Az ovutesztet is elöszőr csinálom.Szeretnénk újra kisbabát mert az első sajnos elment,azóta most probálkozunk a4.hónapja.A mindenféle vitaminszedésről leszoktam!Inkább pótolom természetesen.Most második hónapja iszogatom a cickát és a palástfüvet..reménykedve hátha nekem is segítenek.A ciklusaim 32naposról 28ra álltak eddig be.Együtt voltunk 2.án mikor elmult-4.én-8-9-11-14-15.én is.Szerdán volt egy kevés barna folyásom aztán elismult nemtudomezt is mire vehetem.Már nemgörcsölök a dolgokra sőt,máár nemis élem megint bele a babába belem magam.De azért jólenne ha vmi már segítene picit:(
2013. szept. 20. 10:28
 1/3 anonim ***** válasza:

Vagy kezdődik az ovuláció, vagy épp a lecsengését kaptad el.

Nekem hasonló halványnál sikerült - mint utólag kiderült.

2013. szept. 20. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igen erre énis gondoltam..jóis lenne tudni most melyik:/..mert mikorra irtam az 1üttléteket kicsit szurkált a hasam lehet tán akkor volt pém:/ nemtudom..nyákom sincs igazán egy nagyon kevés fehér.Jövő7vége fele kéne megjönnie..remélem nemjön és sikerült már..persze szépis lenne:D azért ezt a hőmérős dolgot nemigen értem h mennyi foknál jó a hő?
2013. szept. 20. 10:52
 3/3 anonim ***** válasza:

a hőmérőzésnek kb. 1 hónap után lesz "értelme", amikor már lesz viszonyítási alapod.

az o.teszt akkor pozitív, ha egyforma erősségű a 2 csík

2013. szept. 20. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!