Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Frissen szült anyukák, ti...

Frissen szült anyukák, ti örülnétek karácsonyra egy kondibérletnek? Vagy nagyon sértő?

Figyelt kérdés
A baba akkor 4 hónapos lesz.
2013. szept. 24. 16:31
 1/10 anonim ***** válasza:
Ha az illető akitől kapom megoldja a gyerekfelügyeletet is amíg én "gyúrok", akkor naná hogy örülnék! Nekem jól esett volna kimozdulni itthonról, akár 1 órára is, de nem volt lehetőségem, azóta sincs (15 hónapos). Egy kondibérlettől (és persze gyerekfelügyelettől) lettem volna a legboldogabb.
2013. szept. 24. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
55%

Én megsértődnék, mert pontosan tudja a családom, hogy nem kondizhatok gerincbetegség miatt :D


Egyébként 4 hónapos csecsemő még nagy eséllyel szopik, tehát az anyuka nem edzhet, mert a felszaporodott tejsavtól elutasíthatja a baba az anyatejet...

2013. szept. 24. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
67%
Én örülnék. De majd csak a baba 6 hònapos korában venném igénybe,hogy addig is be ne zavarjon a szoptatásba. Addig viszont otthon tornáznék,nem megeröltetően.
2013. szept. 24. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 zabmester ***** válasza:

Én örültem volna neki, de csak olyan formában, ha az ajándékozó a babára vigyázást is felajánlja. Mert nálam nem a pénz hiánya lett volna a kondizás akadálya, hanem az idő hiánya. Jó, én egyedül neveltem a fiam, úgyhogy ez nálam tényleg kardinális kérdés volt, de biztos sokan mások is vannak úgy vele, hogy nem tudják megoldani, mert nincs, aki vigyázzon a babára.

Meg ha szoptat még az anyuka, akkor tényleg nem ajánlott nagyobb erőbedobással sportolni még.

2013. szept. 24. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
76%
Fodrászhoz, kozmetikushoz, masszőrhöz szívesebben mennék...
2013. szept. 24. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
55%
Ha szoptat, teljesen felesleges, nem fogja kockáztatni a tejtermelést. De egy év múlva már biztos örülne.
2013. szept. 24. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem örültem volna, amikor úgy gondoltam, magamtól elmentem. Ráadásul éveset csak nem vesz valaki, amikor az sem biztos, hogy járni fog az anyuka, egy hónapos meg ajándéknak... hát hogy is mondjam... Eléggé értékét veszíti a dolog, amikor a következő hónapokra már saját magának kell vennie, főleg ha nem szívesen költene rá, de eljárna.
2013. szept. 24. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
én is inkább egy kozmetikusnak, fodrásznak esetleg masszőrnek örültem volna, annak viszont nagyon
2013. szept. 24. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
52%

Hát azért annyira kategorikusan nem kell kijelenti,hogy aki szoptat nem mozoghat. Egy teremben van futópad, amin lehet kocogni, vagy bicikli, amin lehet normál tempóban tekerni.

Szerintem nem sértő ilyet adni! Én pl. 5 hónapos korában kezdtem óvatosan edzeni!

De ha nem akar menni még most, akkor lehet,hogy a teremben meg lehet beszélni az edzővel,hogy később használná el!

2013. szept. 25. 05:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Nem örültem volna, mert én annál lustább vagyok, hogy eljárjak kondizni. :) És még mielőtt valaki beszólna a súlyom miatt, 47kg vagyok...

Fodrásznak, ilyesminek jobban örülnék. :)

2013. szept. 25. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!