Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » 2 éves fiúnak és 2 éves...

2 éves fiúnak és 2 éves lánynak mit (miket) érdemes venni karácsonyra?

Figyelt kérdés
2012. dec. 15. 21:29
 1/10 anonim ***** válasza:

Lego Duplo minden mennyiségben.

Lányom babakonyhát duplot kap, de gyurma szines ceruzák, puzzle (lányom 4 darabosat már ölssze tud rakni), mindenféle háztartási eszközök mint porszívó stb..

vannak már nekik is társasok, könyvek, lányomnak kifogyhatatlan vagyok az ötletekkel.

2012. dec. 15. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Mi az, ami már van? Nem könyvekre, kisautókra gondolok, hanem komolyabb játékokra.

Ja, és mennyit szánsz rá?

2012. dec. 15. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Hú, sok játékuk van.

A nagyobbak, értékesebbek, újabbak (nemrég volt a szülinapjuk):

konyha, szerelőműhely, babakocsi, bevásárlókocsi, duplo )iszonyú mennyiségben), maxi blocks, sok könyv, porszívó, motorok, kisasztal székekkel.

Kapnak karira fa fejlesztő játékokat. De egy-két nagyobb értékű játékot is szeretnék. Kb 20e forint.

2012. dec. 15. 21:42
 4/10 anonim ***** válasza:

Play Doh gyurma+ hozzá valami készlet?

Sátor?

Hirtelen ennyi jutott eszembe azokon kívül, amiket leírtál.

Az én lányom márciusban lesz 3 éves, én is nagy gondban voltam most, hogy mit vegyek karácsonyra.

Végül találtam a neten egy oldalt, ahonnan rendeltem játékokat. (Már előre is, a szülinapjára)

Amit most kap majd, az a Pötyi játék, csak nem a hagyományos fajta, hanem nagyobbak a gombocskák, és sablon is van hozzá, szerintem így érdekesebb, jobban leköti.

A fa fejlesztőket akartam még ajánlani Neked, de azokat írtad, hogy olyat kapnak.

2012. dec. 15. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

sátruk is van már


gyurma? nem csámcsogják meg két évesen?

2012. dec. 15. 21:53
 6/10 A kérdező kommentje:

Nem tudtam, hogy mi az a pötyi, de megnéztem, ilyenem nekem is volt 35 évvel ezelőtt:-) nagyon durva, hogy ilyen van még.

Te milyet vettél? Mert ennek picik az alkatrészei, van ennél nagyobb is?

2012. dec. 15. 21:57
 7/10 anonim ***** válasza:

Én innen rendeltem és ilyet:

[link]


Lentebb van a 15 mm-es változata, abban szerintem fiúsabb sablonok vannak. :) Ha mindkettőnek akarsz...


Érdemes egyébként szétnézni ezen az oldalon, szerintem nagyon jó dolgok vannak! Véletlenül bukkantam rá, nagyon megtetszett. (Az árak sem rosszak, direkt összehasonlítottam más oldalakkal).

2012. dec. 15. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

A gyurma...

Én is azt hittem, hogy majd megkóstolja, de nem. Pedig egyfolytában azt hajtotta, hogy azt meg lehet enni. (mert pl. a fagyikészítős milyen jól néz ki, és mondogatta, hogy meg lehet enni.)

Play doh még nekünk sincs, csak kipróbálásra vettem a Müllerben valami hasonló gyurmát, mint a Play d. - hogy egyáltalán érdekli-e, megeszi-e?

Bevált, szereti. Mármint szeretünk gyurmázni. :-D

2012. dec. 15. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Nagyon kedves vagy, köszönöm!
2012. dec. 15. 22:22
 10/10 anonim ***** válasza:
Szívesen! :)
2012. dec. 15. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!