Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Nektek hogy tetszik a Dante név?

Nektek hogy tetszik a Dante név?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy egy kicsit fura, és igazából a környezetemből senkit sem ismerek akit így hívnak, de más fiú név nem igazán tetszik. Ti mit gondoltok?
2013. szept. 27. 13:03
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Magyarorszagon magyar gyereknek eleg hulyen hangzik... Kovacs Dante.....
2013. szept. 27. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nekem kicsit romásnak tűnik.
2013. szept. 27. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Dante pokla? én nem adnám, szerintem 100 év múlva is mindenkinek az isteni színjáték fog beugrani :)
2013. szept. 27. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Az egyik kutyánkat így hívják, egy ismerőstől hallottam akinek szintén a kutyáját hívják így. Emiatt nem is adnám magyar embernek. Egyébként ez nem keresztnév, hanem vezetéknév az olaszoknál. Esetleg Dániel? Kicsit hasonlít.
2013. szept. 27. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Pont ez jutott nekem is eszembe, hogy mai máshol vezetéknév, itt keresztnév? Igazából nem rossz név, de ennél szerintem nem mindegy, hogy mi a vezetéknév. Egy sablon vezetéknévvel el lehet rontani.
2013. szept. 27. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Nagyon nem tetszik. Az ilyen nevektől fel áll a szőr a hátamon. Olyan típus jut róla eszembe akik a Kevint, Rikárdó, Dzsennifer neveket adják a gyereküknek.

Én is a Dánielre szavazok.

2013. szept. 27. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nekünk is így hívták a kutyánkat :-) Én magyar gyereknek nem adnám ezt a nevet
2013. szept. 27. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
65%
Én nem adnám.
2013. szept. 27. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Képes lennél ilyen hülye nevet adni a gyerekednek?
2013. szept. 28. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
A filmekben mindig a rosszfiukatn, bunozokat hivjak igy...itthon meg a kutyakat :-). Bocdika en tuti nem adnam ellenszenves nagyon.
2013. szept. 28. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!